• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Товари і вікно касира

Автор BRomister, Травень 16, 2010, 09:59:11

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

BRomister

Доброго дня. Перше хочу подякувати за продукт!! Встановив на убунту 9,1 під вайном, для запуску була потрібна бібліотека msvcp60.dll яку я копійнув у home\user\.wine\windows\system32\ і все побігло, зробив ще одного юзера з врізаними правами і опціею запуску при старті вікна кассира.  далі є такі питання-

1. Як зробити в довіднику товарів назву товару припустимо "ліхтарик китайський", а коли приймаєш на склад прихідною накладною то добавляти ці "ліхтарики" кожен з окремим штрих кодом- це можливо? я пробував "денсии:кассу" і там була така штука, мені це потрібно для кассира- пік- позиція  знайшлась- продано! ну і для зручності приходу товару.

2. Потім помітив таку штуку- забиваємо в довіднику товарів "ліхтарик китайський" потім приймаємо прихідною накладною його в кількості 1 шт- виходимо. Заходимо під юзера кассир(де відразу вікно кассира) і продаємо його- АЛЕ!! там його можна продати хоч мільйон))) це раз а два коли проглянути довідник товарів то того ліхтарика так і буде 1 шт. Як виправити, шоб віднімало? Залишки то потрібно контролювати.

Наперед дякую. Чекаю відповіді.

BRomister

відповідь на питання 2 знайшов http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=724.0 тут на 7-й сторінці.

admin

по вопросу 1.

Так это у вас уже серийные номера, в программе есть серийные номера, вы пробовали ими пользоваться?

BRomister

є, працює все, правда якщо є допустимо "папки канцелярські" і всі приходять разом але штрих код різний то не зручно робити багато позицій- було б круто до тієї  ж позиції добавити різні штрих коди, припустимо через кому.

admin

Цитата: BRomister від Травень 17, 2010, 21:48:46
є, працює все, правда якщо є допустимо "папки канцелярські" і всі приходять разом але штрих код різний то не зручно робити багато позицій- було б круто до тієї  ж позиції добавити різні штрих коди, припустимо через кому.

Как это через запятую, вы же просто открыли окно с серийниками и щелкаете сканером. Объясните подробней где неудобно набирать как бы вы хотели и где вводить?

Petryk

Доброго дня. Дмитро... якщо кас є декілька...Було б добре, щоб формування проводок(закриття кас)  робилося по кожній касі(користувачу) окремо...Шо скажете???

Лариса_С.

Дмитрий, у меня проблема с окном кассира. При нажатии F10 (Итого) ничего не происходит. Перепробовала все кнопки - молчит. Срабатывает только клик мышью. Это очень не удобно. Можно ли как-то настроить "F10"? У меня Vista.

Лариса_С.

И еще глупый вопрос не по теме. Я хочу установить программу на другой комп., но там установлен Linux. Не возникнут ли у меня какие нибудь проблемы, или лучше сразу переустановить Windows?

admin

Цитата: Лариса_С. від Травень 20, 2010, 00:54:35
Дмитрий, у меня проблема с окном кассира. При нажатии F10 (Итого) ничего не происходит. Перепробовала все кнопки - молчит. Срабатывает только клик мышью. Это очень не удобно. Можно ли как-то настроить "F10"? У меня Vista.

Думаю у вас в системе есть глобальный хоткей, т.е. F10 у вас наставлена на какуюто другую операцию, возможно другая программа к примеру WinAmp или еще что, выключайте все программы по очереди и пробуйте.

admin

Цитата: Лариса_С. від Травень 20, 2010, 01:03:51
И еще глупый вопрос не по теме. Я хочу установить программу на другой комп., но там установлен Linux. Не возникнут ли у меня какие нибудь проблемы, или лучше сразу переустановить Windows?

Программа работает под Linux через Wine. Проблем не было.

admin

Цитата: Petryk від Травень 19, 2010, 10:38:23
Доброго дня. Дмитро... якщо кас є декілька...Було б добре, щоб формування проводок(закриття кас)  робилося по кожній касі(користувачу) окремо...Шо скажете???

Окно формирования проводок на основе окна кассира будем модернизировать добавляя доп. параметры.

BRomister

Цитата: Лариса_С. від Травень 20, 2010, 01:03:51
И еще глупый вопрос не по теме. Я хочу установить программу на другой комп., но там установлен Linux. Не возникнут ли у меня какие нибудь проблемы, или лучше сразу переустановить Windows?
читайте перший пост- все воркає))))))