• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як перемістити БД на новий комп

Автор ЛюбаХ, Жовтень 07, 2015, 12:49:47

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ЛюбаХ

Доброго дня! Хто може допомогти, описати покроково дії для перенесення БД і сервера з старого компа на новий. На старому компі сервер і БД зареєстрована мережева версія (6.21). На новому (з ремонту) компі встановлена мережева версія 6.21 (не зареєстрована). На обох Віндовс ХР. Буду дуже вдячна за допомогу!

Creat

Реєструється тільки робоча станція. Якщо на сервері стоїть і робоча станція то її також треба реєструвати.
В залежності куди інстальований сервер копіюємо з папки db сам файл бази SKLAD.TCB в аналогічну на новий сервер.
Для налаштування клієнта, Вам слід перекопіювати файл налаштувань ubclient.ini з каталогу нового Сервера в каталог Клієнта. Після запустити Клієнт. Все!
Файл налаштувань ubclient.ini необхідно перекопіювати в усі Клієнти, включно з тим, який встановлений на Сервері. Це для того щоб робочі станції підключились вже до нового сервера.
Якщо є свої звіти чи друковані форми їх треба додатково переносити.


ЛюбаХ

Дуже дякую! Завтра буду пробувати.

ЛюбаХ

Доброго дня!
Терміново потребую допомоги. При переміщені БД на інший комп видає помилку: Wrong or obsolete version.
Unsupported on-disk structure for file C:\Program Files\UkrSklad6S\db\SkladEmp.tcb; found 32779.10, support <Missing arg #4 - possibly status vector overflow>.<Missing arg #5 - possibly status vector overflow>. Будь ласка, підкажіть що робити?

admin

#4
Базы от разных версий, нельзя просто копировать базу с версии 5 в 6 и наоборот.
Зайдите на наш сайт в раздел Скачать и ОБЯЗАТЕЛЬНО прочитайте пункт "ВНИМАНИЕ: Как обновлять программу на версию 6 с версий 5 и ниже"

ЛюбаХ

Доброго дня! Ще раз прошу допомоги, заплуталась зовсім.
У нас три компа з 6.21 мережевою програмою Укрсклад (зареєстровані всі).
На 1 стоїть БД сервер, але комп старий.  Пробувала
перенести БД на 2 комп, видає помилку (написано вище). Не можу зрозуміти,
навіщо оновляти програму на версію 6 з версії 5, якщо на всіх стоїть 6.21.
Щось пробувала зробити, та у мене нічого не виходить. Слізно прошу допоможіть.)

Creat

#6
Можу допомогти віддалено, але вечором після 20-00. Буде актуально звертайтесь.
Алгоритм я описав правильно.
Ви явно берете не ту що потрібно базу.

admin

Также может быть запущен старый Firebird 1.5 сервер от версии 5, а путаются работать с 6 Клиентов.

ЛюбаХ

Дякую за відповідь, спробую ще раз, якщо нічого не вийде, чекатиму 20-00.)

ЛюбаХ

Щиро дякую Creat і admin за допомогу! Ваші зауваження були вірними, все запрацювало!