• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Як перенести част. даних УкрСкладу з одного комп. на інший?

Автор Юліан, Лютий 26, 2010, 15:37:18

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Юліан

Я тільки почав розбиратися з програмою Склад Україна 4.75
В загальному вона мені сподобалася! До цього не користувався жодною бухг. програмою, а тільки xls.
Зразу виникло багато запитань, хотів навіть написати, щоб були деякі можливості, але побачив, що є бета версія 5 і в ній враховуються ті моменти, які мене цікавлять.
Так ось: суть питання:
Встановив програму на різних комп'ютерах, працюю в залежності від роботи яку потрібно зробити і на якому зручніше виходить її робити.
Розумію, що для ліцензійного користування потрібно працювати на одному компютері, в іншому випадку потрібно буде платити за додаткові ліцензії. Але як я раніше казав, поки що ознайомлююся, тому й працював на різних комп.
Тепер же хочу перенести інформацію з одного комп. на інший! Як це можна зробити? Щось в мене ніяк не виходить!
Наприклад: з видаткової накладної з одного комп. перенести всі дані на інший, щоб вона добавилася і не було необхідності заново вводити товар в базу і виписувати ще раз накладну.
Дякую!

admin

Может вам проще установить программу на флешку, тогда регистрация будет одна, а работать можете на разных компьютерах. Если будут работать одновременно на компьютерах и есть локальная сеть тогда просто сетевую, если одновременно и нет сети тогда репликацию. Если не одновременно, а по-очередности то можно просто копировать базу например через Опции : Резервирование /восстановление.

Юліан

Дякую за цікаві рекомендації. Треба буде подумати як буде для мене краще!