• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Збереження бази на носії

Автор Levko Verba, Червень 13, 2007, 15:13:27

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 9 Гостей дивляться цю тему.

Levko Verba

Доброго дня, Дмитре!

У мене до Вас таке питання:
Яким чином можна зберегти базу (документи, накладні та інше), скажімо на 
Flash-ку, таким чином, щоб при запуску програми база була чистою, а після відновлення з флешки все було "на місці"

Дякую за відповідь.

admin

МОжет Вам просто установить программу прямо на флешку. База хранится в файле sklad.tcb, а вообще лучше копировать весь каталог.

Levko Verba

Це був би не поганий варіант.

Тепер інше питання, програма у мене стоїт на жорсткому дискові (ліцензована, активована), як мі її перенести на флеш, потрибна додаткова активація.

admin

Скопировать весь каталог, и переустановить программу поверху. Дополнительная регистрация не требуется.

TOPAZ

Цитата: Дмитрий Котельников від Червень 13, 2007, 17:02:01
Скопировать весь каталог, и переустановить программу поверху. Дополнительная регистрация не требуется.
Если использовать флешку на разных компьютерах, что будет с регистрацией???

admin

Цитата: TOPAZ від Жовтень 06, 2007, 16:36:59
Если использовать флешку на разных компьютерах, что будет с регистрацией???

Программа регистрируется на компьютер, скоро будет версия которая будет привязываться только к флешке.

Virking

Цитата: Дмитрий Котельников від Жовтень 08, 2007, 09:38:07
Цитата: TOPAZ від Жовтень 06, 2007, 16:36:59
Если использовать флешку на разных компьютерах, что будет с регистрацией???

Программа регистрируется на компьютер, скоро будет версия которая будет привязываться только к флешке.

А когда она наконецто выйдет ?

admin

Цитата: Virking від Січень 14, 2008, 18:25:26
А когда она наконецто выйдет ?

Уже давно вышла, еще 17.10.2007.

Virking

Цитата: Дмитрий Котельников від Січень 14, 2008, 18:50:13
Цитата: Virking від Січень 14, 2008, 18:25:26
А когда она наконецто выйдет ?

Уже давно вышла, еще 17.10.2007.

А почему нет информации, и ссылки на скачивания ?
ВЕРСИЮ В СТУДИЮ

admin

Цитата: Virking від Січень 21, 2008, 10:22:52
А почему нет информации, и ссылки на скачивания ?
ВЕРСИЮ В СТУДИЮ

Почему нет, следите за версиями, подпишитесь на рассылку. Новую версию всегда можно скачать с наших сайтов.

zhmaylo

Поставив програму на флешку. На різних компютерах генерується різний код програми. Чи буде програма робити як ліцензійна, якщо її зарееструвати?
    Чи буде коректно робити реестрація мережевої версії програми, якщо програма встановленна на флешку?

    admin

    Цитата: zhmaylo від Лютий 01, 2008, 18:00:54
    Поставив програму на флешку. На різних компютерах генерується різний код програми. Чи буде програма робити як ліцензійна, якщо її зарееструвати?
      Чи буде коректно робити реестрація мережевої версії програми, якщо програма встановленна на флешку?
      На все вопросы ответ: да, будет.

      КРОНЕН

      Дмитрий! Помогите мне пожалуйста - я скопировала все программу на флешку и хочу, что бы программа работала только с флешки, а  на компьютере ее удалить полностью.
      Но когда открываю программу  с флешки, там незарегистрированная версия, как я поняла нужно "переустановить программу поверху" Как это сделать???
      Спасибо.

      admin

      Цитата: КРОНЕН від Березень 02, 2010, 11:33:31
      Дмитрий! Помогите мне пожалуйста - я скопировала все программу на флешку и хочу, что бы программа работала только с флешки, а  на компьютере ее удалить полностью.
      Но когда открываю программу  с флешки, там незарегистрированная версия, как я поняла нужно "переустановить программу поверху" Как это сделать???
      Спасибо.

      Установить поверху это запустить установочный файл программы и установить в тот же самый каталог. Насчет Незарегистрированной версии меню Помощь : Перерегистрация.

      OrkO

      Доброго дня!
      Програма була інстальована на стаціонарному комп'ютері, фізично - на флешці.
      Зараз є необхідність користуватися нею на ноутбуці, але коли запускаю (з флешки) на ноутбуці, то каже що "незареєстрована версія".
      Чи можливо якось зареєструвати програму, щоб можна було користуватися однією флешкою поперемінно і на PC і на NB?
      дякую!