• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Ваги самообслуговування для супермаркету

Автор majachok, Червень 11, 2024, 05:49:45

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

majachok

  :)  Доброго дня!
Є питання для поважної спільноти.
Чи хтось налаштовував ваги самообслуговування для супермаркету у системі укрсклад?
Задача наступна:
Зал супермаркету (мінімаркету). На виході стоїть два робочих місця касирів, що сканують товар вибраний покупцем. У торговому залі стоєть декілька вагів самообслуговування. Клієнт вибирає товар- кладе на ваги, вибирає код товару і зважує. Ваги вибирають у програмі (відповідно до вибраного коду) товар, присвоюють йому штрих-код відповідно до зважування, друкують етикетку (наприклад 52х30 - не суть). Потім клвєнт підходить до каси і увсир пробиває цей товар по штрих-коду , що сформовано у базі, і, відповідно цей товар списується.
 Цікавить:
1. Які ваги рекомендуєте, - якщо мали з таким справу?
2. Чи підключаються ці ваги згідно даної задачі до бази УС, щоб генерувати ваговий штрих код (бо згідно налаштувань УС мені здається що без ПК на робочому місці такий штрих-код згенерувати неможливо бкз участі ПК)
3. Чи може варто шукати іншу систему обліку?  :-X

Напред дякую за оперативні відповіді і рекомендації
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

#1
Аналізуючи роботу вагів з чекодруком, здається зрозумів, що ніякого зв'язку з обліковою програмою вони не мають. У ваги треба запрограмувати код товару і його ціну. При зважування формується штрих-код згідно того коду, що запрограмовано і відповідає коду і ціні у програмі укрклад. Програма просто сканує штрих-код відділяючи дані: що це ваговий товар, товар має код і товар має вагу і, на підставі цих даних формує чек!!!

Поправте мене якщо я не правий?
До речі: у цьому випадку не можна використовувати літери та спецсимволи у коді товару. Лише цифри. І іх буде не більше 5!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)


HumanKM

я реалізовув тричі дану схему.
Маємо окремо написаний модуль, котрий вигружає в ваги ціни, товари, штрихкоди...
В моєму випадку ваги були DIGI
але теоретично під любі можна заточити.

Пишіть в вайбер, допоможу
вайбер 050-557-46-26

majachok

Цитата: admin від Червень 11, 2024, 08:51:33https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,4826.msg27813.html#msg27813
Передивився опис ще до цього. Як формується етикетка а саме штрих-код вагового товару відповідно від коду товару та ціни - зрозуміло. Але, я так зрозумів, що процедура відбувається OfLine. Тобто якщо у Ваги завантажено базу вахових товарів згідно кодів, що є в обліковій системі. Також пивинні бути завантажені ціни і , можливо картинки (якщо екран вагів це дозволяє). Тоді в залежності вибраного коду з клавіатури вагів товар зважується, вираховується вартість, нажимаємо кнопку друк - і етикетка друкується.  Тоді логічно що при пробиванні цієї етикетки на касі з бази списується товар, відповідно цій етикетці і формується чек.

Завантажувати базу можна :
1. Вручну.Я так розумію, що до вагів є спеціальна програмуліна для їх програмування.
2. Експорт з бази (бо цей інструмент є) і імпорт у ваги (думаю цей інструмент для вагів повинен бути)

Питання:
Чи можна зробити так, щоб під час набору коду ваги зверталися до базиі брали ціну з бази?
Тобто працювали онлайн.
Я розумію, що згідно залишку формувати етикетку це не логічно (бо можуть бути порчені етикетки), але ціну прати з бази логічно. Адже ціни можуть змінюватись часто!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Ні. Всі такі ваги що я бачив працюють оффлайн виключно з власною базою.
Так як в укрсклада нема готового механізму для вигрузки, ми зробили модуль. Достаньо його запустити - окрема програма, і всі коди, назви ціни, вигрузяться у csv файл автоматично і запишуть цей файл у правильну папку. Тоді запускаємо прогу вагів, наживаємо вигрузити і вуаля, у вагах оновлена інформація.

Це набагато зручніше і швидше, а ніж робити експорт, підганяти файл до потрібного вигляду, потім завантажувати його в програму для вагів і вже тоді у самі ваги.
вайбер 050-557-46-26

kelyh

Цитата: HumanKM від Червень 11, 2024, 10:37:29я реалізовув тричі дану схему.
Маємо окремо написаний модуль, котрий вигружає в ваги ціни, товари, штрихкоди...
В моєму випадку ваги були DIGI
але теоретично під любі можна заточити.

Пишіть в вайбер, допоможу
поділіться модулем в лс

HumanKM

в підписі є номер вайбера
звертайтеся, домовлятимемося
вайбер 050-557-46-26