• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Термінал від mono (Verifone X990)+ УкрСклад

Автор krtpedali, Липень 08, 2024, 14:06:15

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

krtpedali

Доброго дня!

Розглядаю варіант переходу на термінал від моно - Verifone X990
Підкажіть, будь ласка, чи вийде підключити його до УкрСклад з 2 фопами і відправляти відповідно оплати по мерчант1 і мерчант2?
"krutypedali.com"

krtpedali

Підтримка моно каже, що термінал працює по протоколу SSI ECR JSON
Я так розумію, все має вийти?
"krutypedali.com"

HumanKM

теорестично так
протокол підходящий
вайбер 050-557-46-26

krtpedali

Цитата: HumanKM від Липень 08, 2024, 15:52:06теорестично так
протокол підходящий
Але цей протокол не працює з кількома мерчантами( Доведеться ставити 2 термінали
"krutypedali.com"

HumanKM

це так, міняйте банк, беріть інженіко. Прекрасно працює з кількома мерчантами
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Липень 09, 2024, 09:20:29це так, міняйте банк, беріть інженіко. Прекрасно працює з кількома мерчантами
все добре, тільки інженіко зараз в приваті достати майже нереально =(
взнавав недавно. Там Приватівців добре достати треба
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

krtpedali

Інженіко у нас зараз і стоїть. Але в силу певних обставин мусимо від нього відмовитися...
"krutypedali.com"

molotokk

Цитата: krtpedali від Липень 09, 2024, 13:53:27Інженіко у нас зараз і стоїть. Але в силу певних обставин мусимо від нього відмовитися...
Я з Луцька. Можу під'їхати, якщо є необхідність. Розпишіть детальніше, в чому проблема. Можна в приват.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Цитата: krtpedali від Липень 09, 2024, 13:53:27Інженіко у нас зараз і стоїть. Але в силу певних обставин мусимо від нього відмовитися...

У Привата абсолютно можливо отримати Інженіко. Пишіть у вайбер - я скину інструкцію як це зробити, або наберіть мене.
Ну а що до обставин..., незрозумілі обставини, отже немає що радити..
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

ще цікавий момент по веріфону
якщо мова про веріфон від привату - то не впевнений що він працюватиме
старі веріфони рідко працюють у привата з касовим суміщенням, помічав що до прикладу в Дніпрі працюють, а от Київщина - ні.
Скоріш за все обслуговують різні фірми і мають різні прошивки.
вайбер 050-557-46-26

admin

Цитата: HumanKM від Липень 10, 2024, 08:58:58ще цікавий момент по веріфону
якщо мова про веріфон від привату - то не впевнений що він працюватиме
старі веріфони рідко працюють у привата з касовим суміщенням, помічав що до прикладу в Дніпрі працюють, а от Київщина - ні.
Скоріш за все обслуговують різні фірми і мають різні прошивки.

Про який саме протокол іде мова?

HumanKM

не буду казати, бо не пам"ятаю
Веріфони від привата не працювали з касовим суміщенням і ми перейшли на інженіко. Час від часу, дуже рідко, клієнти просять спробувати і в деяких регіонах виходить.
У Привата на веріфон один протокол, тому можливо хтось з форуму підкаже який саме.
вайбер 050-557-46-26

admin

Цитата: HumanKM від Липень 10, 2024, 10:42:59У Привата на веріфон один протокол, тому можливо хтось з форуму підкаже який саме.

Якщо протокол  SSI:
Спробуйте відключити цю галочку в профілі терміналу, це має зробити працівник банку. Файл у додатку.

HumanKM

дуже цікава інформація - дякую, спробую як буде можливість
вайбер 050-557-46-26