• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Интернет-магазин OpenCart и УкрСклад

Автор admin, Листопад 13, 2012, 15:45:57

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

alexk

Цитата: alexk від Вересень 18, 2023, 19:20:38Вітаю. Стоїть проблема з оновленням товарів. З кожним оновленням створюється дублікат фотографій. Сайт перевірили декілька разів. Ніяких помилок. Чомусь постійно якщо товар з доп фотографіями, вони починають дублюватися
Знову спробували синхронізувати, зачистили максимально від всіх модулів. Також почистили фото в Укрскладі. Оновили і знову дублі. Створили тестовий товар, додали фото з укрскладу та одне рандомне своє. ФОто з укрсладу 3 рази задублювалося, те що самі додали без дубля

Toral

#1201
Добрий день.
Підкажіть будь ласка. Чи можна налаштувати синхронізатор, щоб отримував інформацію з атрибутів і відповідно вносив у них данні.

Задіяні поля: один.вим1, Додатково, Фасовка, К-сть в уп,  Додатково 2.

Bandura

Доброго дня. При синхронізації з Пром затягує ціни з сайту а не навпаки. Почерговість стоїть "з програми на сайт, з сайту в програму". В чому проблема?

Kroyon

#1203
Доброго дня.

Програма синхронизації з моєї сторони працює без нарікань, але і в неї є свої недоліки:

1. Штатна програма синхронизації вивантажує так, як заведено в самому УС. Тобто виникає проблема синхронизації товару з опціями (бо їх немаї в УС). Якщо у випадку з OpenCart це вирішується за допомогою модулів, то синхронизація на промі товарів з різновидами неможлива (лише як окремеми позиціями).
2. Наявність додаткових (також важливих) полів на площадках, з якими проводиться синхронизація. Наприклад: на промі це, як мінімум, пошукові запити та категорії маркетплейсу. Синхронизація штатною програмою також неможлива по той самій причині - ціх полів немає в УС.
3. При використанні штатної синхронизації виникає потреба так чи інакше проводити роботу вже безпосередньо на самих площадках, куди робиться вивантаження. А це дуже богато ручної праці, в особливості якщо потрібна синхронизація з двома або більше площадками.
--
Я чудово розумію, що розробник не може догодити всім, бо побажань багато, а маркетплейсів ще більше. До того ж, кожному потрібно щось своє, а реалізувати це так, щоб задоволені залишилися всі - неможливо. Тому знайшов такий вихід:

Звертаючи увагу на пункти вище було прийнято рішення використовувати лише одну "повномасштабну" синхронизацію, а саме - УкрСклад -> OpenCart. На сайті OpenCart був встановлен модуль UniXML (не рекламую, лише пояснюю ситуацію), якиий дозволяє робити кастомне вивантаження товарів на богато діючих маркетплейсів, використвуючи всі поля заповнені в самому OpenCart (також вирішилася проблема з різновидами). Тобто достатньо заповнити в OpenCart всі потрібні поля, та налаштувати фіди (зараз в мене ще додається вивантаження у каталоги фейсбук, тобто без допомоги цього модулю вручну вносити правки вже на трьох площадках - ну дуже забагато). Зараз основні канали продажів це власний сайт та пром. Але зіштохнувся з наступними незручністями:
1. замовлення з прому можливо "оформлювати" лише в ручному режимі (або вмикати синхронизацію з пром та "затягувати" замовлення за допомогою кнопки "прийняти дані"). Щиро, кажучи, я не знаю хто як вирішує проблему синхронизації, але мені дуже не вистачає функції в штаної програмі синхронизації, яка б дозволяла синхронизувати лише замовлення, без вивантаження на пром номенклатури.
2. синхронизація залишків (на промі, при синхронизації за допомогою модуля) займає дуже багато часу - автоматичне завантаженні з XML на промі (функціонал самого прому) можливо не частіше ніж раз на 4 години.
--
Но основі полотна тексту вище, хочу отримати підтримку (або критики) у мешканців цього форуму для висловення прохання розробнику додати наступні функції (незалежними одна від одної):
1. Зробоити можливість синхронизувати лише замовлення, без вивантаження на пром номенклатурних позицій.
2. Передавати на пром лише залишки товарів та ціну за допомогою api, не використовуючи для цього XML або XLSx (бо при імпорті з цих файлів "затираються" ID різновидів) використвуючи для зв`язку ID позиції, яке на пром буде додаватися вручну (або іншими силами користувачей).

molotokk

Цитата: Kroyon від Жовтень 20, 2023, 11:41:39Доброго дня.

Програма синхронизації з моєї сторони працює без нарікань, але і в неї є свої недоліки:

1. Штатна програма синхронизації вивантажує так, як заведено в самому УС. Тобто виникає проблема синхронизації товару з опціями (бо їх немаї в УС). Якщо у випадку з OpenCart це вирішується за допомогою модулів, то синхронизація на промі товарів з різновидами неможлива (лише як окремеми позиціями).
2. Наявність додаткових (також важливих) полів на площадках, з якими проводиться синхронизація. Наприклад: на промі це, як мінімум, пошукові запити та категорії маркетплейсу. Синхронизація штатною програмою також неможлива по той самій причині - ціх полів немає в УС.
3. При використанні штатної синхронизації виникає потреба так чи інакше проводити роботу вже безпосередньо на самих площадках, куди робиться вивантаження. А це дуже богато ручної праці, в особливості якщо потрібна синхронизація з двома або більше площадками.
--
Я чудово розумію, що розробник не може догодити всім, бо побажань багато, а маркетплейсів ще більше. До того ж, кожному потрібно щось своє, а реалізувати це так, щоб задоволені залишилися всі - неможливо. Тому знайшов такий вихід:

Звертаючи увагу на пункти вище було прийнято рішення використовувати лише одну "повномасштабну" синхронизацію, а саме - УкрСклад -> OpenCart. На сайті OpenCart був встановлен модуль UniXML (не рекламую, лише пояснюю ситуацію), якиий дозволяє робити кастомне вивантаження товарів на богато діючих маркетплейсів, використвуючи всі поля заповнені в самому OpenCart (також вирішилася проблема з різновидами). Тобто достатньо заповнити в OpenCart всі потрібні поля, та налаштувати фіди (зараз в мене ще додається вивантаження у каталоги фейсбук, тобто без допомоги цього модулю вручну вносити правки вже на трьох площадках - ну дуже забагато). Зараз основні канали продажів це власний сайт та пром. Але зіштохнувся з наступними незручністями:
1. замовлення з прому можливо "оформлювати" лише в ручному режимі (або вмикати синхронизацію з пром та "затягувати" замовлення за допомогою кнопки "прийняти дані"). Щиро, кажучи, я не знаю хто як вирішує проблему синхронизації, але мені дуже не вистачає функції в штаної програмі синхронизації, яка б дозволяла синхронизувати лише замовлення, без вивантаження на пром номенклатури.
2. синхронизація залишків (на промі, при синхронизації за допомогою модуля) займає дуже багато часу - автоматичне завантаженні з XML на промі (функціонал самого прому) можливо не частіше ніж раз на 4 години.
--
Но основі полотна тексту вище, хочу отримати підтримку (або критики) у мешканців цього форуму для висловення прохання розробнику додати наступні функції (незалежними одна від одної):
1. Зробоити можливість синхронизувати лише замовлення, без вивантаження на пром номенклатурних позицій.
2. Передавати на пром лише залишки товарів та ціну за допомогою api, не використовуючи для цього XML або XLSx (бо при імпорті з цих файлів "затираються" ID різновидів) використвуючи для зв`язку ID позиції, яке на пром буде додаватися вручну (або іншими силами користувачей).
Стосовно цього - думаю що не зроблять.
+380506691876 ⁨Олексій AGSoft

Зверніться до нього, він займається подібними речами, зробить суто під вас
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

jovendor

Доброго дня!
Чи можливо щоб програма синхронізації брала назву товару для інтернет-магазину з додаткового поля ?

В якому файлі скрипта потрібно замінити змінні ?

kripeg@ukr.net

Добрий день. Хто може встановити укр склад синхронізатор на сайт? за оплоату

ramzes6961

#1207
Доброго дня, підкажіть що за помилка

2024.05.01  14:08:35 Старт: партия товаров: 1 / 1350
2024.05.01  14:08:47 ОШИБКА:Incompatible column/host variable data type.
SQL error state =22000
Dynamic SQL Error.
SQL error code = -303.
Malformed string.

molotokk

Цитата: ramzes6961 від Травень 01, 2024, 13:51:49Доброго дня, підкажіть що за помилка

2024.05.01  14:08:35 Старт: партия товаров: 1 / 1350
2024.05.01  14:08:47 ОШИБКА:Incompatible column/host variable data type.
SQL error state =22000
Dynamic SQL Error.
SQL error code = -303.
Malformed string.
Я б радив зразу на підтримку по емейл. Помилка свідчить, що десь в якомусь полі забагато тексту. А в якому - то хз...
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Dignity

Доброго дня, підкажіть такий момент: в укрскладі прихідні ціни є в різних валютах. Чи є варіант передати ціну так, щоб OpenCart це розумів?

molotokk

Цитата: Dignity від Травень 27, 2024, 23:42:56Доброго дня, підкажіть такий момент: в укрскладі прихідні ціни є в різних валютах. Чи є варіант передати ціну так, щоб OpenCart це розумів?
Добрий день. Штатним синхронізатором - ніяк не вийде.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Kroyon

#1211
Синхронизатор передає ту валюту, яка була визначена в налаштуваннях. Тобто якщо визначена для вивантаження ціна у грн, то і ціна товару, що заходив у $ буде вивантажена у перерахуванні на грн. (курс для перерахування береться зі справочника УкрСкладу).
Якщо потрібно вести розрахунки у $ на сайті, то ОС вміє з коробки перераховувати валюти...
Взагалі, синхронизатор вивантажує на сайт всі дані, що внесені у карточку товару УкрСкладу. Подальше використання ціх даних на сайті лише правкою PHP скрипта. Трохи експериментів, то можно зробити що треба.. але, може чогось не розумію, а навіщо на сайті використовувати "вхідні" ціни?

Dignity

є декілька груп клієнтів. завантажую прихідну ціну, а потім розширенням Customer Group Price для кожної групи клієнтів встановлюї відповідні ціни.

Kroyon

#1213
Тоді, нажаль, лише правкою файлу ukrsklad_inc/opencart.php, бо в налаштуваннях синхронизації немає можливості обрати для вивантаження прихідної ціни. Але в той же час у файлі вивантаженні усі потрібні дані для цього є.
Або викоростовувати додаткові ціни (ціна1, ціна2) - записувати туда потрібну ціну, а вже у синхронизації обрати для вивантеження потрібну.