• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Повернення

Автор pagor, Лютий 05, 2024, 08:53:55

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

pagor

Добрий день. Запитання до знавців.
Якщо клієнт оплатив товар карткою, і хоче зробити повернення, як бути? Як правильно повернути йому кошти? В кого залишиться чек, якщо є? Чи можливо готівкою? Як бути з комісією терміналу?

AGSoft

В магазинах повернення роблять лише на ту карту з якої оплачував клієнта, та обов'язково просять чек виданий терміналом. Самої процедури не знаю.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

Simplet

Цитата: pagor від Лютий 05, 2024, 08:53:55Добрий день. Запитання до знавців.
Якщо клієнт оплатив товар карткою, і хоче зробити повернення, як бути? Як правильно повернути йому кошти? В кого залишиться чек, якщо є? Чи можливо готівкою? Як бути з комісією терміналу?
ой тут купа дискуій ...
Нацбанк та Податкова щоразу коментують по різному
то можна віддати готівкою - то лише повернення на карту ( і особливо на ту карту якою розраховувалися)
хоч і трішки "заморочливо"
проте допоки повернення робимо в тій формі оплати якою було проведено операцію (тим паче все йде через ПРРО)
повертаємо  за наявності чека
готівка - готівкою
карта - на карту ( і лише на ту якою розраховувалися)
на повернення на суму понад 100грн складаємо Акт Повернення ( його ніхто не відмінив - ніяк вони не додумаються те зробити)
  ( де вказуєтьсяфірма або ФОП ;причина поверннення дані того хто повертає ( паспортні) і номера фіск.чека згідно якого був продаж та номер фіск.чека поверннення
" Simplet "

Vidall

головне - ідентичність банківських карт

HumanKM

я фактично всім клієнтам прив"язую банківські термінали до кас. Щоб система працювала як в любому супермаркеті. Ще дає:
1. Виключення людського фактору при введенні суми.
2. Зручність як для касира так і для клієнта
3. 100% сходження в кінці роб зміни по картковим оплатам
4. Ну і простоту повернення. Адже достатньо ввести РРН номер котрий друкується в чекі і повернення відбудеться саме по цій операції, саме на ту картку.
вайбер 050-557-46-26