• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проблема експорту бюджетних платежів!

Автор majachok, Лютий 07, 2024, 19:11:18

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

majachok

Доброго дня!
Створюю платіжки в Укрсклад і вигружаю їх у клієнт-банк. Але створивши платіжку останнього разу система банку її не прийняла. Надрукувала помилку:
"Платіж на код ID НБУ (раніше МФО) 899998 має бути оформлений, як бюджетний платіж згідно Наказу Міністерства Фінансів України №148 від 22.03.2023 р. та оновленої "Інструкції щодо імпорту та експорту даних" опублікованої на нашому сайті."

відредагував. Створив платіжку в клієнт-банку . Відкрив файл готового шаблону. Вставив в Укрсклад і вигрузив у клієнт банк.... ніяк платіжку не приймає. .... залишається лише створювати у банківській системі.... хтось розібрався з цією проблемою?
Для зразку, моє призначення платежу зараз містить напис:
*;101;ІД-код;Сплата 50 18050400 UA32140150000040954;;;;
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

Цитата: majachok від Лютий 07, 2024, 19:11:18Доброго дня!
Створюю платіжки в Укрсклад і вигружаю їх у клієнт-банк. Але створивши платіжку останнього разу система банку її не прийняла. Надрукувала помилку:
"Платіж на код ID НБУ (раніше МФО) 899998 має бути оформлений, як бюджетний платіж згідно Наказу Міністерства Фінансів України №148 від 22.03.2023 р. та оновленої "Інструкції щодо імпорту та експорту даних" опублікованої на нашому сайті."

відредагував. Створив платіжку в клієнт-банку . Відкрив файл готового шаблону. Вставив в Укрсклад і вигрузив у клієнт банк.... ніяк платіжку не приймає. .... залишається лише створювати у банківській системі.... хтось розібрався з цією проблемою?
Для зразку, моє призначення платежу зараз містить напис:
*;101;ІД-код;Сплата 50 18050400 UA32140150000040954;;;;
А довідники банків оновлювали? можливо там щось змінилось? Бо аналогічне призначення і в мене, але роблю платіжки в приват бізнес - і все ок.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

Оновлював усе! Усі інші платежі проходять нормально. Там з грудня ввели в банківській системі ознаку "бюджетних платежів" і почалися танці х ЄСВ а тепер з ЄП...
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

У новій версії УкрСклад версія 7.87.3

"- Оновили Довідник шаблонів призначень платежів для Платіжної інструкції згідно Наказу № 148 від 22.03.2023 Міністерства Фінансів України."

Я спочатку зрадів.... але щось нічого не працює. Не розумію який шаблон по ЕСВ повинен бути...
При вивантаженні платіжки у клієнт-банк видає помилку:

1 - не імпортовано, через наявні помилки
4 686,00 UAH
№128-24
4 686,00 UAH
Платіж на код ID НБУ (раніше МФО) 899998 має бути оформлений, як бюджетний платіж згідно Наказу Міністерства Фінансів України №148 від 22.03.2023 р. та оновленої "Інструкції щодо імпорту та експорту даних" опублікованої на нашому сайті.

 :'(
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)