• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Укрсклад ПРРО передоплата та післяплата

Автор estimate92, Грудень 11, 2023, 11:51:30

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

estimate92

Доброго дня,
Чи можливо хтось стикався із роботою в режимі ПРРО передоплата і післяплата у Укрскладі
Тобто
Чи можна фіскалізувати передоплату за певне замовлення (видаткову), а потім прийняти по ній післяплату?

В описах ПРРО Вчасно є така можливість ( Види оплат Передплата та післяплата)

HumanKM

Нажаль Укрсклад на сьогоднішні день не підтримує на пряму такий функціонал. Хоча всі відомі мені пРРО використовують передплату/післяплату. Укрсклад мотивує це недосконало прописаним законом, що до цих питань. Мені важко судити хто тут правий а хто ні, але враховуючи наявність функціоналу в розробників пРРО, думаю було б доцільно додати цю можливість і в Укрсклад, можна з оговоркою, що то на розсуд власника пРРО...
вайбер 050-557-46-26

estimate92

Шкода це б полегшило роботу коли продаєш по мінімальній передоплаті (типу наложений платіж)
першу частину фіскалізуєш як передоплату
кошти із наложеного як післяплату

Creat

https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/705786.html

Як ви це практично реалізовуєте це в Укрскладі при продажу через інтернет.
Як це радять робити розробники?

Ми користуємось чек-бокс як фіскальним.

HumanKM

ну тут все просто як на мене
саме так як розписано
90% людей не уважно читають і ламають потім голову над неіснуючими проблемами.
Якщо перекласти на просту доступну мову, то чек рро/прро видається там де клієнт платить готівку. Якщо через ЕПЗ отримуєте оплату, то відповідно Ви формуєте чек.

Наберіть мене в роб час, допоможу Вам з вирішенням
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Грудень 12, 2023, 21:20:08ну тут все просто як на мене
саме так як розписано
90% людей не уважно читають і ламають потім голову над неіснуючими проблемами.
Якщо перекласти на просту доступну мову, то чек рро/прро видається там де клієнт платить готівку. Якщо через ЕПЗ отримуєте оплату, то відповідно Ви формуєте чек.

Наберіть мене в роб час, допоможу Вам з вирішенням
от тут якраз і проблема з Новою Поштою і т.д. - вони оформлюють і проводять по всіх документах не оплату, а грошовий переказ. Якщо користувався наложкою - знаєш, що зараз формується 2 чека - один за послуги НП і 2й за оплату товару. І це логічно - НП не несе відповідальності і гарантійних зобов'язань по товару і тим більше вони не є продавцем (знаю з особистого досіду - маю ППВ нової пошти в себе в магазині). В чекбокс це класно реалізовано - при отриманні посилки автоматом формується фіск. чек. А от в Укрсклад - проблема з цим.
Теоретично AGSoft може допомогти - написати модуль, що по API буде працювати і робити таку ж роботу, можливо по таймеру буде запити давати на НП...
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Creat

Цитата: HumanKM від Грудень 12, 2023, 21:20:08ну тут все просто як на мене
саме так як розписано
90% людей не уважно читають і ламають потім голову над неіснуючими проблемами.
Якщо перекласти на просту доступну мову, то чек рро/прро видається там де клієнт платить готівку. Якщо через ЕПЗ отримуєте оплату, то відповідно Ви формуєте чек.

Наберіть мене в роб час, допоможу Вам з вирішенням

Доставка товару здійснюється службою доставки, що не є учасником купівлі-продажу:

Товар «А» замовляється на сайті інтернет-магазину продавця, далі продавець передає товар «А» експедитору для доставки за адресою, яка була повідомлена покупцю. Продавець передає товар експедитору для доставки покупцю і зобов'язаний надати покупцю фіскальний касовий чек РРО/ПРРО, сформований із застосуванням виду оплати, який найбільш якісно характеризує договірні відносини між продавцем і покупцем, до або не пізніше отримання товару «А» покупцем.

Місце та умови видачі товару «А» покупцю мають бути повідомлені йому продавцем у момент укладення договору купівлі-продажу.


Частіше всього працює саме така схема.

Як ви тоді формуєте фіскальний чек?

HumanKM

Ну я відповідь Вам дав. Наберіть мене - надам роз"яснення.
вайбер 050-557-46-26

estimate92

#8
Добренько а таке ще питання чи правильна думка

у випадку попередньої оплати та післяплати

Доставка товару здійснюється службою доставки, що не є учасником купівлі-продажу:

Товар «А» замовляється на сайті інтернет-магазину продавця, далі продавець передає товар «А» експедитору для доставки за адресою, яка була повідомлена покупцю. Продавець передає товар експедитору для доставки покупцю і зобов'язаний надати покупцю фіскальний касовий чек РРО/ПРРО, сформований із застосуванням виду оплати, який найбільш якісно характеризує договірні відносини між продавцем і покупцем, до або не пізніше отримання товару «А» покупцем.


Тобто те що виділеним отримуємо грошовий переказ чи на рахунок, чи через шлюз
перед відправкою фіскалізуємо (також питання якщо була передоплата на рахунок а після плата переказ грошовий, чи готівка що тоді вказувати у фіскальному оплаті?)
  UPD. Недочитав
У випадку поділу оплати на частини, з врахуванням відсутності пільги, визначеної пунктом 2 статті 9 Закону від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»,
кількість фіскальних касових чеків має відповідати кількості частин оплати, в межах загальної суми чеку продажу, в якому зазначена номенклатура товарів.

а тепер цікаво як їх формувати)))

HumanKM

В Укрскладі на сьогоднішній день - ніяк.
Взагалі питання передплат/післяплат дуже погано розписано законодавчо.

Якщо це інтернет торгівля. Робіть передплату на ІБАН. Це звільняє Вас від необхідності формувати фіскальний чек.
Відправляйте клієнту товар з підписаною видатковою накладною.
Післяплату отримуйте на ІБАН.

Таким чином Ви повністю уникните необхідності фіскалізації. І матимете правильний документооборот в ПЗ Укрсклад.

вайбер 050-557-46-26

estimate92

Ви праві але нажаль більшість покупців обирають наложений платіж, а з боку продавця корисно отримувати мінімальну передоплату

покищо єдиний варіант який знайшов це опрацювання в кабінеті Вчасно передоплат і післяплат хоча це займає дуже багато часу =( (перенсти всі позиції в чек)

v008

використовуємо "оплату в кредит".
Є договір з Новапей - гроші зараховуються на поточний банківський рахунок.
Предоплати немає.

estimate92

Цитата: v008 від Грудень 15, 2023, 13:15:44використовуємо "оплату в кредит".
Є договір з Новапей - гроші зараховуються на поточний банківський рахунок.
Предоплати немає.
Видаєте чек фіскальний як оплата на картку? Чи як саме?

v008

просто "оплата в кредит".
Гроші через Нова пей заходять на рахунок. Тому платіжні документи не дублюються.

Creat

Недолік в тому що новапей бере комісію і ще й присилає однією сумою і коли продажів багато незручно розносити по клієнтах.