• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Передача даних в чек

Автор HumanKM, Жовтень 27, 2023, 13:45:02

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

Доброго дня!

Кілька моїх клієнтів перевіряла ДПС по пРРО/РРО
Загалом перевірка була лояльною. Без штрафів, просто надали на майбутнє зауваження по пРРО.
Зауважень було два:
1. Укрсклад передає в чек ЧекБокса логін користувача, як касира. Відповідно в чеку відображається не ФІО касира, а його логін. А це часто Kasa-1, тощо... Було б вірним як на мене передавати туди співробітника з довідника, якого ми обираємо користувачу укрскладу в Правах користувачів. Тоді можна було б ФІО касира підвязати до кількох логінів.
2. Немає даних ЕПЗ з терміналів Райфайзена. Незнаю в чому саме проблема, але саме з терміналів цього банку не відбувається передача даних ЕПЗ в фіскальний чек. Коли я звертався в банк, вони сказали що з їхньої сторони все працює вірно і навіть надали фото чека з ЕПЗ з їхнього термінала. Відповідно адресували мене з вирішенням проблеми до розробника фронт системи.
вайбер 050-557-46-26

admin

#1
Цитата: HumanKM від Жовтень 27, 2023, 13:45:021. Укрсклад передає в чек ЧекБокса логін користувача, як касира. Відповідно в чеку відображається не ФІО касира, а його логін.

Це некоректна інформація. УкрСклад передає в чек ПІБ користувача, а не логін! А от якщо ПІБ для користувача не заповнено, от тоді УкрСклад передає хоча б логін.

HumanKM

Цитата: admin від Жовтень 27, 2023, 15:26:10
Цитата: HumanKM від Жовтень 27, 2023, 13:45:021. Укрсклад передає в чек ЧекБокса логін користувача, як касира. Відповідно в чеку відображається не ФІО касира, а його логін.

Це некоректна інформація. УкрСклад передає в чек ПІБ користувача, а не логін! А от якщо ПІБ для користувача не заповнено, от тоді УкрСклад передає хоча б логін.
Прошу уточнення. Тобто логін може бути заповнено як завгодно, головне правильно заповнити ПІБ користувача, тоді саме ці дані буде розміщено в чеку пРРО?
Чи не було б з Вашої точки зору більш коректним додавати саме обраного з довідника співробітника?

Загалом дякую! В клієнтів майже ніколи не заповнені поля ПІБ користувача, тому і отримали логіни в касирах. Впринципі це вирішує питання.
вайбер 050-557-46-26