• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Неспівпадіння кількості товару в звіті і в довіднику ?

Автор 4ahcomua, Жовтень 24, 2023, 11:41:01

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

4ahcomua

Зіштовхнувся з такою проблемою. Можливо у когось вже був такий досвід.
Приклад:
В довіднику товарів кількість певного товару N = 3шт.
Формую звіт - "Рух товару по складу", кількість товару N = 2шт.
Підкажіть, де шукати проблему та як вирішувати ?

molotokk

підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

4ahcomua

Так. Це в першу чергу перевірив. + спробував на наступний день. Та ж сама проблема. По тому ж товару. Планую весь склад порівняти. але ще не встиг (
 

molotokk

підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

4ahcomua

#4
Здається в мене вже колись була така проблема. Прийдеться в тех підтримку звертатись. Мабуть це якійсь збій пов'язаний з реплікацією та втягуванням накладних через імпорт. Буду ще переглядати, як на центральній базі виглядає і тоді вже звертатись. :-(


admin

#5
Цитата: 4ahcomua від Жовтень 24, 2023, 14:03:50Здається в мене вже колись була така проблема. Прийдеться в тех підтримку звертатись. Мабуть це якійсь збій пов'язаний з реплікацією та втягуванням накладних через імпорт. Схожа проблема в мене вже колись була.  Буду ще переглядати, як на центральній базі виглядає і тоді вже звертатись. :-(

Якщо це реплікація, а звіти ви дивитесь на Віддаленій, то все ок. Звіти можуть бути актуальні тільки на Головній точці, бо ТІЛЬКИ головна точка має всі дані, а віддалена точка має тільки частину СВОЇХ даних.