• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Дисплей покупця

Автор matiashi, Жовтень 07, 2023, 14:44:24

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

matiashi

Доброго дня. Вибачаюся якщо дублюю тему, но пошук не знайшов нічого. Чи існує якась можливість під'єднати Дисплей покупця до програми. Про "Дублювати монітори"- знаю, но це не зовсім коректне рішення. Може в кого є досвід подружити таке технічне завдання з Укрсклад. Дякую.
0674614593  /   0673274827

zoro

Цитата: matiashi від Жовтень 07, 2023, 14:44:24Доброго дня. Вибачаюся якщо дублюю тему, но пошук не знайшов нічого. Чи існує якась можливість під'єднати Дисплей покупця до програми. Про "Дублювати монітори"- знаю, но це не зовсім коректне рішення. Може в кого є досвід подружити таке технічне завдання з Укрсклад. Дякую.
Поддержу, тоже хотелось бы видеть такой функционал в программе Укрсклад!

AGSoft

Цитата: matiashi від Жовтень 07, 2023, 14:44:24Доброго дня. Вибачаюся якщо дублюю тему, но пошук не знайшов нічого. Чи існує якась можливість під'єднати Дисплей покупця до програми. Про "Дублювати монітори"- знаю, но це не зовсім коректне рішення. Може в кого є досвід подружити таке технічне завдання з Укрсклад. Дякую.
Доброго дня. Зв'яжіться зі мною. Можливо, я зможу реалізувати те, що Ви хочете.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

привіт. Дивився налаштування деяких пос терміналів, з монітором покупця - там є спеціальний софт який дозволяє дублювати саме вибрану зону на додатковий монітор
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01