• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проблема с Мобильным агентом

Автор zoro, Вересень 15, 2023, 23:29:26

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zoro

Есть у кого нибудь последнее время проблемы с моб.агентом, не хочет работать с Гугл диском, выдаёт ошибку что приложение заблокировано. Или у меня только такая проблема?

molotokk

Привіт. Гугл диск чомусь некоректно працює з МА вже давно. Перейдіть на дропбокс. Один мінус - безкоштовно до 3х користувачів можна. Але працює відмінно
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Дмитро

Я використовую свій хостинг як місце для синхронизації з МА. Але коли база досягла 6к+ товарів то МА не оновлює дані...обмін не проходить. Приходиться постійно видаляти з МА користувача потім знову добавляти і тоді перший обмін проходить швидко. Чому так, поки не знаю.

molotokk

Цитата: Дмитро від Жовтень 05, 2023, 23:00:24Я використовую свій хостинг як місце для синхронизації з МА. Але коли база досягла 6к+ товарів то МА не оновлює дані...обмін не проходить. Приходиться постійно видаляти з МА користувача потім знову добавляти і тоді перший обмін проходить швидко. Чому так, поки не знаю.
https://www.mobile-agent.org/
спробуйте зв'язатись з розробником МА, швидше за все можуть бути якісь обмеження саме зі сторони МА
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01