• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

2 каси на одному ПК

Автор Іван Анісімов, Червень 19, 2023, 14:50:52

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Іван Анісімов

Добрий день.
Є така необхідність розмістіти 2 каси на одному ПК, перше що придумав це поставити віртуалку, але потім виявилось що 2 можна поставити укрсклад в другий каталог.
Це самий лімпший варіант, чи ще щось є простіше?  :)

matiashi

#1
Цитата: Іван Анісімов від Червень 19, 2023, 14:50:52Добрий день.
Є така необхідність розмістіти 2 каси на одному ПК, перше що придумав це поставити віртуалку, але потім виявилось що 2 можна поставити укрсклад в другий каталог.
Це самий лімпший варіант, чи ще щось є простіше?  :)
здається Укрсклад під одним обліковим записом не дає запускати 2 вікна касира... щойно перевірив, точно не вміє. Може ще є якісь нюанси, но не сильно тестив в цьому напрямку. Віртуалька 100% робочий варіант
0674614593  /   0673274827

Іван Анісімов

В мене на 1 пк було 2 каси, просто зараз хочу привязати термінали. Я так зрозумів що треба 2 програми, бо термінал привязуєтеся жорстко до самої програми, а не логіну. Чи не буде проблем з ліцензію, якщо купити ще 1 ліцензію на ще одну програму на один і той самий ПК? Запускати 2 програми і працювати одночасно. Люди з налогової кажуть що треба передавати дані про платника с еквайрингу  :(