• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Продаж з одного вікна касира для двох підприємців

Автор Дмитро, Липень 05, 2023, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Дмитро

Доброго дня.

Є 2 підприємця з різними групами товарів. Чи можливо зробити якось так що б можна було продавати з одного вікна касира але що б друкувало різними чеками?

Знаю що можна запускати 2 вікна програми і так працювати але хотілося б це робити в одному вікні.

HumanKM

Цитата: Дмитро від Липень 05, 2023, 16:00:48Доброго дня.

Є 2 підприємця з різними групами товарів. Чи можливо зробити якось так що б можна було продавати з одного вікна касира але що б друкувало різними чеками?

Знаю що можна запускати 2 вікна програми і так працювати але хотілося б це робити в одному вікні.

Дві програми і так працювати у двох вікнах. В одном акцизні товари в іншому ні. Звісно якщо про продуктовий мова. Наберіть якось - розкажу як ще ізвращаються фопи в таких випадках...
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

Цитата: HumanKM від Липень 05, 2023, 19:33:49Дві програми і так працювати у двох вікнах. В одном акцизні товари в іншому ні. Звісно якщо про продуктовий мова. Наберіть якось - розкажу як ще ізвращаються фопи в таких випадках...

З двома програмами то я знаю, я просто якось натрапив на магазин де з одної друкують 2 чека, думав може в Укрсклад є така можливість)

homebuh

можна кассиру присвоїти іншу активну фірму, але простіше дві программи

matiashi

#4
Поділіться будь ласка секретом, як відкрити 2 вікна касира на одному компі під одним обліковим записом. Пробував: інсталювати клієнтську частину в іншу папку, запусав від імені іншого користувача, постійно потрапляю на помилку,що не можна відкрити 2 вікна касира. Працює, лише коли у windows зайти іншими обліковими данними но це не дуже зручно...
0674614593  /   0673274827

HumanKM

Цитата: matiashi від Липень 31, 2023, 23:43:39Поділіться будь ласка секретом, як відкрити 2 вікна касира на одному компі під одним обліковим записом. Пробував: інсталювати клієнтську частину в іншу папку, запусав від імені іншого користувача, постійно потрапляю на помилку,що не можна відкрити 2 вікна касира. Працює, лише коли у windows зайти іншими обліковими данними но це не дуже зручно...
А ви зробіть двох користувачів.
Двічі встановіть укрсклад.

Якщо не вийде - звертайтеся, телефон в підписі
вайбер 050-557-46-26