• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Підключення POS-терміналу Ingenico desk 3200 ощадбанк

Автор Makmanaman, Травень 02, 2023, 15:33:19

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Makmanaman

Всім привіт , вирішив підключити термінал для платіжних карток до касси термінал Ingenico Desk 3200 ОщадБанк.
Підєднав термінал до компютеру через USB , в деспеччері пристороїв він з'явився як Ingenico Desk 3...., в Укрсклад в налаштування вибрав який протоклоб буду використувувати, ком-пот за яким він зявився (все наче окей), встановив модуль (забув, використувую Windows 10)., Далі поставив галочку що буду використовувати Пос-термінал.
Заходжу в Вікно касира натискаю 2-рази F10 з'явилось вікно лог-оплати через терміналу , але там написано сумма до сплати 100грн ... і все.
Термінал не реагує ніяк.
Працівник Банку сказав що термінал повністю налаштований для роботи з касою.
Що робити ?

zoro


molotokk

1. Спробуйте перевстановити Visual C++ і  .NET Framework
2. спробуйте запустити укрсклад в режимі адміністратора
в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Makmanaman

Цитата: molotokk від Травень 02, 2023, 18:06:351. Спробуйте перевстановити Visual C++ і  .NET Framework
2. спробуйте запустити укрсклад в режимі адміністратора
в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)
"в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)"
Так банк і сказав ставити такий протокол , але нічого!

Makmanaman

Цитата: zoro від Травень 02, 2023, 17:02:212 раза F10 и Enter
Enter це вже буде підтвердження що оплата пройшла , але на термінал нічого не відправилось ні сумма ні чого зовсім!

molotokk

Цитата: Makmanaman від Травень 02, 2023, 19:27:02
Цитата: molotokk від Травень 02, 2023, 18:06:351. Спробуйте перевстановити Visual C++ і  .NET Framework
2. спробуйте запустити укрсклад в режимі адміністратора
в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)
"в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)"
Так банк і сказав ставити такий протокол , але нічого!

Можу віддалено підключитись, якщо потрібно
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Makmanaman

Цитата: molotokk від Травень 02, 2023, 22:03:34
Цитата: Makmanaman від Травень 02, 2023, 19:27:02
Цитата: molotokk від Травень 02, 2023, 18:06:351. Спробуйте перевстановити Visual C++ і  .NET Framework
2. спробуйте запустити укрсклад в режимі адміністратора
в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)
"в терміналі протокол БПОС (це збоку банку мають налаштувати)"
Так банк і сказав ставити такий протокол , але нічого!

Можу віддалено підключитись, якщо потрібно
Напевно було б добре ) дякую мій № 0632079947

HumanKM

А драйвер який ставили? Чи той що вінда прицепила стоїть?
Напишіть в вайбер я поділюся драйвером
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 12:04:18А драйвер який ставили? Чи той що вінда прицепила стоїть?
Напишіть в вайбер я поділюся драйвером
Я вже підключився, все ок з дровами.Налаштування всі виставлені. Проводиться оплата, розраховуються карткою, далі Enter на роздрукування чека і просто вирубає укрсклад
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Цитата: molotokk від Травень 03, 2023, 12:39:34
Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 12:04:18А драйвер який ставили? Чи той що вінда прицепила стоїть?
Напишіть в вайбер я поділюся драйвером
Я вже підключився, все ок з дровами.Налаштування всі виставлені. Проводиться оплата, розраховуються карткою, далі Enter на роздрукування чека і просто вирубає укрсклад
Сьогодні мав таку ж проблему.
Перепробував все на світі. Руки опустилися. Вимкнув термінал, і ввімкнув. Заробило. Плювався далі нікуди. Але то був приват.

В диспетчері пристроїв термінал як відображався?
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 20:11:00
Цитата: molotokk від Травень 03, 2023, 12:39:34
Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 12:04:18А драйвер який ставили? Чи той що вінда прицепила стоїть?
Напишіть в вайбер я поділюся драйвером
Я вже підключився, все ок з дровами.Налаштування всі виставлені. Проводиться оплата, розраховуються карткою, далі Enter на роздрукування чека і просто вирубає укрсклад
Сьогодні мав таку ж проблему.
Перепробував все на світі. Руки опустилися. Вимкнув термінал, і ввімкнув. Заробило. Плювався далі нікуди. Але то був приват.

В диспетчері пристроїв термінал як відображався?
com-port#7...
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Цитата: molotokk від Травень 03, 2023, 23:58:48
Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 20:11:00
Цитата: molotokk від Травень 03, 2023, 12:39:34
Цитата: HumanKM від Травень 03, 2023, 12:04:18А драйвер який ставили? Чи той що вінда прицепила стоїть?
Напишіть в вайбер я поділюся драйвером
Я вже підключився, все ок з дровами.Налаштування всі виставлені. Проводиться оплата, розраховуються карткою, далі Enter на роздрукування чека і просто вирубає укрсклад
Сьогодні мав таку ж проблему.
Перепробував все на світі. Руки опустилися. Вимкнув термінал, і ввімкнув. Заробило. Плювався далі нікуди. Але то був приват.

В диспетчері пристроїв термінал як відображався?
com-port#7...

А який порт вказували при встановленні?
вайбер 050-557-46-26

Petryk

Доброго дня спільното!!!
Яким чином вирішили питання "вильоту" Укрскладу, бо я стикнувся з точно такою ж проблемою. Windows 7 x32
Фото додаю.. Буду вдячний за допомогу

Valerikkon

#13
Попробуйте перезагрузить драйвер BPOS, в настройках программы попробуйте изменить мерчант на 0.
У меня на семерке работали драйвера 1.9.4.6

Ви не можете переглядати це вкладення.

Petryk

Цитата: Valerikkon від Червень 13, 2023, 00:01:14Попробуйте перезагрузить драйвер BPOS, в настройках программы попробуйте изменить мерчант на 0.
У меня на семерке работали драйвера 1.9.4.6

Ви не можете переглядати це вкладення.
ПРОБЛЕМА не вирішилась, 0 мерчант видає помилку на терміналі