• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Допоможіть виготовити звіт!!! Звіт повинен відображати продаж акцизного товару!!

Автор majachok, Березень 28, 2023, 16:33:35

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

majachok

Доброго дня!
Допоможіть виготовити звіт!!!
Звіт повинен відображати товари (акцизні: алкоголь і тютн) що були продані за період через ПРРО та мимо ПРРО. Справа в тому, що через проблеми з електроживленням да відсутністю інтернету система Чекбокс не завжди була доступна. тому в магазині були випадки (дуже часті) продажу товара мимо ПРРО. Відповідно я розумію що знайти цей чек можна побачивши ознаку "тип друку "  чи наявності у чеку фіскального номера. Власнику треба вичислитовар що було продано мимо ПРРО для того, щоб його все ж таки пробити через ПРРО та сплатити податки правильно.
Бажано мати можливість вибирати таку реалізацію товара по групі, за користувачем (мати можливість вибору "Усі користувачі"). Я думаю, що можливо буде складним пов'язати звіт з історією продажів і показати, що через подорожчання один і той же товар у різний період продавався по різній ціні (тобто у звіті може бути один і той же товар але ціна продажу його різна), - тому можна орієнтуватися на останню ціну з довідника.

Власнику це дуже "горить". Прошу допомогти. Оплату гарантую!

Зразок Звіту можу надіслати на пошту.

Наперед дякую за допомогу!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)


HumanKM

вайбер 050-557-46-26

homebuh

так виложіть звіт для всіх, а взагалі то такий повинен бути в програмі вже як по змовчуванню

admin

Цитата: homebuh від Квітень 14, 2023, 13:00:43так виложіть звіт для всіх, а взагалі то такий повинен бути в програмі вже як по змовчуванню

Так він є, називається "Реалізація товару (акцизний товар)", починаючи з версії 6.83 від 15.03.2018.