• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проводка товарів

Автор Maximilian, Квітень 02, 2023, 13:06:55

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Maximilian

Всім доброго часу доби. *flag1*   Поясніть ,новачку,
1)чому  створюються видаткові накладні (самі по собі) ? Я так розумію що це після проведення товару через касу. 2)Всі видаткові що створюю сам, непроводжу. Але деякий товар мінусується ам по собі  :o . По історії руху товару я зрозумів що він проходить через видаткові накладні які створюються самі (ті про які я запитував у першому запитанні) .

HumanKM

Проводки формуються в касовому вікні касиром.
Що це?
 - Це процес, який на підставі пробитих касиром чеків, створює "Видаткові накладні" і формує оплати.
Чек не списує товар з бази, а саме видаткова накладна, створена при формуванні проводки, на підставі цього чека  - списує товар з БД.

Внизу вайбер. Якщо не можете дорозібратися - робіть фото моментів, котрі Вам не зрозумілі, або надасте доступ - я покажу як це має працювати.
вайбер 050-557-46-26

Maximilian

Дуже дякую. Приблизно розібрався :)  але неможу зрозуміти чому проводяться рандомні  товари яких по наявності 0, а вони ідуть в мінус

Maximilian

#3

ці товари по факту є, але в базі мало бути 0 (зараз на етапі внесення залишків) .... провівся товар через ту саму видаткову  яка списує товар з вікна касира . Можливо є припущення як це могло статися?

HumanKM

Цитата: Maximilian від Квітень 02, 2023, 13:59:26Дуже дякую. Приблизно розібрався :)  але неможу зрозуміти чому проводяться рандомні  товари яких по наявності 0, а вони ідуть в мінус

такого не може бути - щось у Вас не так
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Цитата: Maximilian від Квітень 02, 2023, 14:05:36
ці товари по факту є, але в базі мало бути 0 (зараз на етапі внесення залишків) .... провівся товар через ту саму видаткову  яка списує товар з вікна касира . Можливо є припущення як це могло статися?


фото не відображаються - для цього і просив у Вайбер. В ідеалі в роб дні в роб час.

По суті - якщо проводками з вікна касира списало товар - значить його пробивали в вікні касира. Більш ніяк
вайбер 050-557-46-26

Valerikkon

#6
В настройках проверьте галочку "указывать в накладных количество товара с минусом."
И в правах пользователя галку "выписывать товар в минус"

HumanKM

Не згоден

Перший пункт - це про відображення, а не про проведення товару
Другий пункт - якби не стояла ця галочка - то продажа б фізично не відбулася
вайбер 050-557-46-26

Maximilian

Через вікно касира ніяк не провело б в мінус. А так взагалі розібрався, проставилася галочка на видатковій, там де її немало б бути -звичайна людська помилка. Всім дуже вдячний )