• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Отчеты на заказ

Автор TheOK, Травень 11, 2012, 22:31:15

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Неактивное голосование

1
0 (0%)
2
0 (0%)

Всього голосів: 0

majachok

Цитата: povalnik від Квітень 03, 2023, 16:28:21
Цитата: majachok від Березень 28, 2023, 16:25:13Нужен отчет на заказ!

А можно больше вводных, точнее их совсем не описали. Какие-то отчёты могу делать, какие-то нет.
Звіт повинен відображати товари (акцизні: алкоголь і тютн) що були продані за період через ПРРО та мимо ПРРО. Справа в тому, що через проблеми з електроживленням да відсутністю інтернету система Чекбокс не завжди була доступна. тому в магазині були випадки (дуже часті) продажу товара мимо ПРРО. Відповідно я розумію що знайти цей чек можна побачивши ознаку "тип друку "  чи наявності у чеку фіскального номера. Власнику треба вичислитовар що було продано мимо ПРРО для того, щоб його все ж таки пробити через ПРРО та сплатити податки правильно.
Бажано мати можливість вибирати таку реалізацію товара по групі, за користувачем (мати можливість вибору "Усі користувачі"). Я думаю, що можливо буде складним пов'язати звіт з історією продажів і показати, що через подорожчання один і той же товар у різний період продавався по різній ціні (тобто у звіті може бути один і той же товар але ціна продажу його різна), - тому можна орієнтуватися на останню ціну з довідника.


Зразок Звіту можу надіслати на пошту.
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

HumanKM

Цитата: majachok від Квітень 09, 2023, 11:58:12
Цитата: povalnik від Квітень 03, 2023, 16:28:21
Цитата: majachok від Березень 28, 2023, 16:25:13Нужен отчет на заказ!

А можно больше вводных, точнее их совсем не описали. Какие-то отчёты могу делать, какие-то нет.
Звіт повинен відображати товари (акцизні: алкоголь і тютн) що були продані за період через ПРРО та мимо ПРРО. Справа в тому, що через проблеми з електроживленням да відсутністю інтернету система Чекбокс не завжди була доступна. тому в магазині були випадки (дуже часті) продажу товара мимо ПРРО. Відповідно я розумію що знайти цей чек можна побачивши ознаку "тип друку "  чи наявності у чеку фіскального номера. Власнику треба вичислитовар що було продано мимо ПРРО для того, щоб його все ж таки пробити через ПРРО та сплатити податки правильно.
Бажано мати можливість вибирати таку реалізацію товара по групі, за користувачем (мати можливість вибору "Усі користувачі"). Я думаю, що можливо буде складним пов'язати звіт з історією продажів і показати, що через подорожчання один і той же товар у різний період продавався по різній ціні (тобто у звіті може бути один і той же товар але ціна продажу його різна), - тому можна орієнтуватися на останню ціну з довідника.


Зразок Звіту можу надіслати на пошту.

Я давав Вам відповідь на ці питання. Повторюся - можливо ще комусь буде цікаво:
1. За такою схемоє не можливо продати міцний алкоголь - так як вже втрачено штрихкоди акцизних марок.
2. Якщо говорити про товар, який не містить акцизних марок, то сенс пробивати зараз фіскальні чеки на тойвар є лише якщо це товар куплений по першій формі + відноситься до категорії товарів, на котрі Ви , по закону, зобов"язані вести вхідну документацію. У Вас є такі товари?

В усіх інших випадках - безглуздо, бо це ні на що не вплине.
Наведу приклад:
 - Ви фоп 2 кат, торгуєте свічками і сірниками. Купили сто тищ свічок і сірників по першій формі. Вхідну документацію на такий товар не ведуть. Тому скільки реалізували фіскально - скільки й буде. Немає такого, що на сто тищ треба чеків набити, бо ви по своїй бухгалтерії і по податковій не ведете вхід товару. У вас тільки реалізація.

ПС: виданий липовий чек пРРО, тобто зараз за товар який було реалізовано колись - таке ж порушення як і його не видача
вайбер 050-557-46-26

majachok

#62
У моеу випадку весь товар було закуплено по першій формі. Але щось пробили через ПРРО а щось не пробили через відсутність інтернету! І щтрих уоди в базі є: і ті що пробито через ПРРО і ті що пробито мімо!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

torgexpert

Уточните какой у Вас ПРРО -CheckBox или ВчасноКаса?

HumanKM

Цитата: majachok від Квітень 09, 2023, 17:40:04У моеу випадку весь товар було закуплено по першій формі. Але щось пробили через ПРРО а щось не пробили через відсутність інтернету! І щтрих уоди в базі є: і ті що пробито через ПРРО і ті що пробито мімо!

Якщо є штрихкоди акцизок - то мій звіт, той що я Вам надав, покажа і виведе ввесь цей товар.
Що лишилося? слабоалкоголка і тютюнові.
Виведіть любим підходящим звітом. Або в архіві документів - вікно касира, оберіть додатковий фільтр. Оберіть тип друку всі окрім 3-Друк фіскального чека. І побачите всі не фіскалізовані чеки за заданий період часу. Аналогічно можемо додатково відфільтрувати по назві, типу оплати, тощо...
вайбер 050-557-46-26