• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Сканер штрихкодів

Автор Дмитро, Березень 29, 2023, 12:39:33

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Дмитро

Доброго дня.

Чи є такі сканери штрих кодів ( з єкраном ) яким можна просканувати товар і на єкрані сканера буде показувати залишок товару? Головне що б працював з Укрсклад.

HumanKM

Цитата: Дмитро від Березень 29, 2023, 12:39:33Доброго дня.

Чи є такі сканери штрих кодів ( з єкраном ) яким можна просканувати товар і на єкрані сканера буде показувати залишок товару? Головне що б працював з Укрсклад.
яке відношення має сканер до залишків?
Опишіть більш детально де саме ви хочете це використати
В вікні касира - показує залишок
В довіднику також

Тому більш чітко описуйте що саме Вас цікавить і як та для чого це потрібно - тоді буде можливість щось радити
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

Цитата: HumanKM від Березень 29, 2023, 17:01:47
Цитата: Дмитро від Березень 29, 2023, 12:39:33Доброго дня.

Чи є такі сканери штрих кодів ( з єкраном ) яким можна просканувати товар і на єкрані сканера буде показувати залишок товару? Головне що б працював з Укрсклад.
яке відношення має сканер до залишків?
Опишіть більш детально де саме ви хочете це використати
В вікні касира - показує залишок
В довіднику також

Тому більш чітко описуйте що саме Вас цікавить і як та для чого це потрібно - тоді буде можливість щось радити

Є такі термінали з єкранами, якими роблять ревізію і тд. Мені потрібно якесь обладнання що б я міг підійти до товару, просканувати і побачити скільки його є і тд. Що б не ходити кожен раз до комп'ютера.

molotokk

Цитата: Дмитро від Березень 29, 2023, 20:19:22
Цитата: HumanKM від Березень 29, 2023, 17:01:47
Цитата: Дмитро від Березень 29, 2023, 12:39:33Доброго дня.

Чи є такі сканери штрих кодів ( з єкраном ) яким можна просканувати товар і на єкрані сканера буде показувати залишок товару? Головне що б працював з Укрсклад.
яке відношення має сканер до залишків?
Опишіть більш детально де саме ви хочете це використати
В вікні касира - показує залишок
В довіднику також

Тому більш чітко описуйте що саме Вас цікавить і як та для чого це потрібно - тоді буде можливість щось радити

Є такі термінали з єкранами, якими роблять ревізію і тд. Мені потрібно якесь обладнання що б я міг підійти до товару, просканувати і побачити скільки його є і тд. Що б не ходити кожен раз до комп'ютера.
Тут питання не до сканера, а до самого укрскладу. Такий функціонал в ньому не реалізований. Якщо наприклад працювати через термінал збору даних: Скануєте терміналом товари на складі і зразу вносите кількість -  то, залежно від моделі терміналу, передати це в УкрСклад в накладну чи акт інвертаризації можливо. А бачити кількість - ні.
Така штука як ви хочете - я б радив копати в сторону планшета/телефона з Мобільним Агентом (в ньому є інвертаризація), але питання - як з укрскладу в МА передати акт інвертаризації і потів з МА втягнути в укрсклад заповнений акт.
В плані створення рахунків фактури/накладних/оплат МА працює нормально, Але функція інвертаризації в зв'язці УкрСклад + МА - відсутня. Тут вам потрібно або до розробників укрскладу стукати, щоб це реалізували (якщо можливо), або до сторонніх розробників.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Саме так. Подібні речі реалізуються на ТСД. Але там ой як все на просто буде...

Якщо оператор не один, то купіть бездротовий сканер. +/-2тис грн нормальний китайський. Просканували, а на ПК знайшло товар.

ПС: от дивіться, знову - Ви лінитеся написати що саме потрібно і для яких цілей. І всі витрачають час на здогадки.
Вам інвенти робити? чи клієнту казати скільки товару є? Для яких документів це треба, в якому об"ємі? на одиниці товару чи за день треба взнати таким чином скільки у вас чого понад сто разів???
Мало ввідних даних. Постарайтеся якісно будувати ТЗ, тоді будете отримувати якісні відповіді
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 09:01:23Саме так. Подібні речі реалізуються на ТСД. Але там ой як все на просто буде...

Якщо оператор не один, то купіть бездротовий сканер. +/-2тис грн нормальний китайський. Просканували, а на ПК знайшло товар.

ПС: от дивіться, знову - Ви лінитеся написати що саме потрібно і для яких цілей. І всі витрачають час на здогадки.
Вам інвенти робити? чи клієнту казати скільки товару є? Для яких документів це треба, в якому об"ємі? на одиниці товару чи за день треба взнати таким чином скільки у вас чого понад сто разів???
Мало ввідних даних. Постарайтеся якісно будувати ТЗ, тоді будете отримувати якісні відповіді

Та я вроді як описав що саме потрібно) але зауваження прийняв і буду в слідуючий описувати питання краще.

Саме так, мені просто потрібно підійти до товару, просканувати і побачити скільки його є, що б міг клієнту надати інформацію не підходячи до комп'ютера. Магазин великий і біганина забирає багато часу.

У мене є бездротовий сканер, за 4499 купував, дуже добре працює. Але коли багато людей то нехочеться відволікати касирів для перевірки товару, тому і шукаю інформацію як можна по другому перевірити ( з телефона, термінала і тд ).




HumanKM

#6
Цитата: Дмитро від Березень 30, 2023, 11:12:18
Цитата: HumanKM від Березень 30, 2023, 09:01:23Саме так. Подібні речі реалізуються на ТСД. Але там ой як все на просто буде...

Якщо оператор не один, то купіть бездротовий сканер. +/-2тис грн нормальний китайський. Просканували, а на ПК знайшло товар.

ПС: от дивіться, знову - Ви лінитеся написати що саме потрібно і для яких цілей. І всі витрачають час на здогадки.
Вам інвенти робити? чи клієнту казати скільки товару є? Для яких документів це треба, в якому об"ємі? на одиниці товару чи за день треба взнати таким чином скільки у вас чого понад сто разів???
Мало ввідних даних. Постарайтеся якісно будувати ТЗ, тоді будете отримувати якісні відповіді

Та я вроді як описав що саме потрібно) але зауваження прийняв і буду в слідуючий описувати питання краще.

Саме так, мені просто потрібно підійти до товару, просканувати і побачити скільки його є, що б міг клієнту надати інформацію не підходячи до комп'ютера. Магазин великий і біганина забирає багато часу.

У мене є бездротовий сканер, за 4499 купував, дуже добре працює. Але коли багато людей то нехочеться відволікати касирів для перевірки товару, тому і шукаю інформацію як можна по другому перевірити ( з телефона, термінала і тд ).




такого функціоналу Ви не отримаєте навіть придбавши ТСД
Тому не шукайте в даному випадку вирішення - його не має і не буде

той сканер що Ви собі уявили, ТСД, використовується для інших функцій і працює за іншим принципом.
вайбер 050-557-46-26

AGSoft

Це можно реалізувати за допомогою мобільного телефону на android. Як що ви готові оплачувати таку розробку, пишіть в особисті.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1