• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вікно касира/редагування

Автор Дмитро, Березень 27, 2023, 17:44:26

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

Дмитро

Доброго усім дня.

Продав товари через вікно касира, сформував проводки. Потім зайшов в Архів/Видаткова наклада що б відрудагувати але усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.

Як зробити що б кожна продажа показувалась окремо?

HumanKM

Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26Доброго усім дня.

Продав товари через вікно касира, сформував проводки. Потім зайшов в Архів/Видаткова наклада що б відрудагувати але усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.

Як зробити що б кожна продажа показувалась окремо?


А як це - редагувати продажі після їх проведення через вікно касира??? Яка ціль? Що там редагувати?

Якщо є неправильний чек - касир має робити повернення, а потім пробивати новий. І це логічно
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

Цитата: HumanKM від Березень 27, 2023, 18:31:22
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26Доброго усім дня.

Продав товари через вікно касира, сформував проводки. Потім зайшов в Архів/Видаткова наклада що б відрудагувати але усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.

Як зробити що б кожна продажа показувалась окремо?


А як це - редагувати продажі після їх проведення через вікно касира??? Яка ціль? Що там редагувати?

Якщо є неправильний чек - касир має робити повернення, а потім пробивати новий. І це логічно

Для прикладу, касир не надав знижку клієнту, керівники вирішили її надати, і виходить що потрібно робити повернення всього чеку а потім знову проводити продаж. При поверненні немає можливості вибирати номер чеку і тд шо б можна було зробити це швидко. А так це займає не мало часу...

Я не можу зрозуміти чому не має такої можливості) Для касира права можна редагувати і він сам не зможе змінювати, але для керівників це було б дуже зручно.

molotokk

Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 19:19:10
Цитата: HumanKM від Березень 27, 2023, 18:31:22
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26Доброго усім дня.

Продав товари через вікно касира, сформував проводки. Потім зайшов в Архів/Видаткова наклада що б відрудагувати але усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.

Як зробити що б кожна продажа показувалась окремо?


А як це - редагувати продажі після їх проведення через вікно касира??? Яка ціль? Що там редагувати?

Якщо є неправильний чек - касир має робити повернення, а потім пробивати новий. І це логічно

Для прикладу, касир не надав знижку клієнту, керівники вирішили її надати, і виходить що потрібно робити повернення всього чеку а потім знову проводити продаж. При поверненні немає можливості вибирати номер чеку і тд шо б можна було зробити це швидко. А так це займає не мало часу...

Я не можу зрозуміти чому не має такої можливості) Для касира права можна редагувати і він сам не зможе змінювати, але для керівників це було б дуже зручно.
як це немає? давно вже реалізовано
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Дмитро

Цитата: molotokk від Березень 27, 2023, 19:23:18
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 19:19:10
Цитата: HumanKM від Березень 27, 2023, 18:31:22
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26Доброго усім дня.

Продав товари через вікно касира, сформував проводки. Потім зайшов в Архів/Видаткова наклада що б відрудагувати але усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.

Як зробити що б кожна продажа показувалась окремо?


А як це - редагувати продажі після їх проведення через вікно касира??? Яка ціль? Що там редагувати?

Якщо є неправильний чек - касир має робити повернення, а потім пробивати новий. І це логічно

Для прикладу, касир не надав знижку клієнту, керівники вирішили її надати, і виходить що потрібно робити повернення всього чеку а потім знову проводити продаж. При поверненні немає можливості вибирати номер чеку і тд шо б можна було зробити це швидко. А так це займає не мало часу...

Я не можу зрозуміти чому не має такої можливості) Для касира права можна редагувати і він сам не зможе змінювати, але для керівників це було б дуже зручно.
як це немає? давно вже реалізовано

Підскажите де саме?)

molotokk

тут іконка, стрілочкою показав
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

cola78

У мене на днях виникла інша проблема.
Покупець купив зі знижкою товар (знижка від товар від кількості, від 3-х товарів знижка 5%, пробивається через вікно касира, sql-дисконт).

Через кілька днів цей покупець повертає товар в кількості 1 шт, і у вікні касира при поверненні через чек в видає вже повну ціну (повертаємо більшу суму ніж взяли при продажу).

Вийшли із ситуації через внесення змін у накладну на повернення від клієнта і видатковий касовий ордер (після проводок). Але це не вихід.

Як бути в таких ситуаціях через вікно касира?

HumanKM

Цитата: cola78 від Березень 28, 2023, 08:33:50У мене на днях виникла інша проблема.
Покупець купив зі знижкою товар (знижка від товар від кількості, від 3-х товарів знижка 5%, пробивається через вікно касира, sql-дисконт).

Через кілька днів цей покупець повертає товар в кількості 1 шт, і у вікні касира при поверненні через чек в видає вже повну ціну (повертаємо більшу суму ніж взяли при продажу).

Вийшли із ситуації через внесення змін у накладну на повернення від клієнта і видатковий касовий ордер (після проводок). Але це не вихід.

Як бути в таких ситуаціях через вікно касира?

От оце вже правильне питання.

Саме з-за цього, повернення потрібно робити по чеку. Треба вертати ввесь чек, а потім робити продаж. Поясню чому.

Клієнт бере два снікерса по 20грн. А в нас знижка/акція/щетамщось - береш третій, платиш не 60, а 50грн.
Тепер він повертає один, тобто по факту він не повинен отримати знижку. Бо по факту купив 2шт., тому повернення на 50 грн всього чека. Потім продаж за 40грн двох снікерсів. Клієнт забере 10грн за своє повернення.

Можете зробити таку штуку, бачив здається в КОМФІ. В низу чека написано, якщо акція/знижка/щетамщось, то повернути можна лише всі товари з чека.
вайбер 050-557-46-26

ОлександрСт

Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.
При формуванні проводки треба поділ накладних визначитияк "Розділити по накладних та датах"
Тоді кожна продажа буде окремо, і своя група документів до кожної продажі

ОлександрСт

Я за те щоб касир мав право редагувати свої продажі. Протягом своєї зміни. ДО ВИКОНАННЯ ПРОВОДОК!!!!

HumanKM

Цитата: ОлександрСт від Березень 28, 2023, 10:39:33
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.
При формуванні проводки треба поділ накладних визначитияк "Розділити по накладних та датах"
Тоді кожна продажа буде окремо, і своя група документів до кожної продажі

Не буде тоді кожна продажа окремо
Буде розділено по користувачам і даті, але чеки будуть спачковані в накладних.
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Цитата: ОлександрСт від Березень 28, 2023, 10:42:54Я за те щоб касир мав право редагувати свої продажі. Протягом своєї зміни. ДО ВИКОНАННЯ ПРОВОДОК!!!!

Це не логічно. Уявіть щоб касир АТБ міг редагувати свої чеки. Це куму, це кумі, а це простолюдинину...
Нате він і касир, з обмеженими правами. Він не може продати за будь яку ціну, або поставити будь кому, будь яку знижку.

Все про що Ви зараз говорите - перший крок до махінацій з боку касира. Від цього тікати треба.
Якщо у Вас вільні продажі, гнучке ціноутворення, тощо - торгуйте через рахунок/видаткова накл. Це парафія менеджерів а не касирів
вайбер 050-557-46-26

ОлександрСт

Зрозумів, погоджуюсь із Вами, щодо редагування Ви абсолютно праві.
Але мені хотілосяб щоб касир мав доступ до перегляду виконаних продаж із віна касира, хочаб протягом поточної зміни. Доступ прямо із вікна касира. Там де "Документ" "Общая" додати, наприклад "Архів" чи щось інше.
Або перелік продаж до Сформування проводок.

HumanKM

Цитата: ОлександрСт від Березень 28, 2023, 13:23:41Зрозумів, погоджуюсь із Вами, щодо редагування Ви абсолютно праві.
Але мені хотілосяб щоб касир мав доступ до перегляду виконаних продаж із віна касира, хочаб протягом поточної зміни. Доступ прямо із вікна касира. Там де "Документ" "Общая" додати, наприклад "Архів" чи щось інше.
Або перелік продаж до Сформування проводок.


Розширте права користувача. Щоб бачив не лише вікно касира а й головне меню. Проставте всі відповідні дозволи - що йому можна бачити, а що ні, що можна редагувати, а що лише передивлятися.
Тоді касир матиме можливість використовувати наприклад Архів Документів - Вікно касира
вайбер 050-557-46-26

Дмитро

Цитата: HumanKM від Березень 28, 2023, 10:45:45
Цитата: ОлександрСт від Березень 28, 2023, 10:39:33
Цитата: Дмитро від Березень 27, 2023, 17:44:26усі продажі, які були за день, показує як одну продажу.
При формуванні проводки треба поділ накладних визначитияк "Розділити по накладних та датах"
Тоді кожна продажа буде окремо, і своя група документів до кожної продажі

Не буде тоді кожна продажа окремо
Буде розділено по користувачам і даті, але чеки будуть спачковані в накладних.

Розділити кожен чек окремо ніяк не можна, так?