• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Акт інвентарізації

Автор Shopfed, Липень 11, 2022, 12:29:56

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Shopfed

Доброго дня.

Як зробити акт інвентарізації відразу по всім товарам на складі?? Щоб не додавати кожний товар окремо?

Бо, наскільки я зрозумів в акт інвентарізації треба заносити кожний товар по окремості???

admin

#1
Цитата: Shopfed від Липень 11, 2022, 12:29:56
Доброго дня.

Як зробити акт інвентарізації відразу по всім товарам на складі?? Щоб не додавати кожний товар окремо?

Бо, наскільки я зрозумів в акт інвентарізації треба заносити кожний товар по окремості???


Описано в довідці:
https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad_ua.html#акт-інвентаризації

Якщо саме нулі треба додати, то відкриваєте акт на редагування, виділяєте групу товарів, натискаєте Ctrl+A (виділити всі товари), в кількості ставите 0, потім кнопку "Додати". До поточних додасться 0, а неіснуючі додадуться з нулем.

Shopfed

Дякую за відповідь.
І може, Ви мені допоможете - не буду відкривати нове питання.

У нас виникла проблема. Я колись писав, що програма не знімає кількості, так ось що з`ясувалось. Нажаль, скринів не буде, я немає доступа до цього комп`ютера.

Вікно касира - програма знімає кількість, як має бути. Але! В переліку товарів ця кількість не змінюються.
Ми робили інвентарізацію, і в нас це виплило.
Є товар "топор". На складі - 1 шт (довідник товарів). В вікні касира - 1 шт. Робимо продаж. В вікні касира при пошуку він вже не відображається, все як має бути.
Але в довіднику товарів - кількість не змінилась.
Роблю Звіт -залишки. Мені показує, що топор - 1 шт. Хоча у вікні касира все добре.

Можливо, ми не врахували якійсь нюас, бо база ж одна і та сама.
Я пробував робити на інакших товарах - в вікні касира працє чудово. Коли продаємо останню штуку, вона не відображається. Коли повертаємо, то відображається знову. А в Довіднику товарів - 1 шт, хоч ти трісни.

Simplet

Є товар "топор". На складі - 1 шт (довідник товарів). В вікні касира - 1 шт. Робимо продаж. В вікні касира при пошуку він вже не відображається, все як має бути.

День закриваєете ( ctrl+F10) і всеодно товар в довіднику 1 а в касі все гаразд?
чи Ви продали і дивитися в довіднику ( ще до закриття  дня?) - в такому випадку продивіться в Опціі-Параметри - закладка Довідники  внизу поставте галочку враховувати кількість продажів з "вікна касира"
" Simplet "

admin

Цитата: Shopfed від Липень 12, 2022, 13:25:10
Дякую за відповідь.
І може, Ви мені допоможете - не буду відкривати нове питання.

У нас виникла проблема. Я колись писав, що програма не знімає кількості, так ось що з`ясувалось. Нажаль, скринів не буде, я немає доступа до цього комп`ютера.

Вікно касира - програма знімає кількість, як має бути. Але! В переліку товарів ця кількість не змінюються.
Ми робили інвентарізацію, і в нас це виплило.
Є товар "топор". На складі - 1 шт (довідник товарів). В вікні касира - 1 шт. Робимо продаж. В вікні касира при пошуку він вже не відображається, все як має бути.
Але в довіднику товарів - кількість не змінилась.
Роблю Звіт -залишки. Мені показує, що топор - 1 шт. Хоча у вікні касира все добре.

Можливо, ми не врахували якійсь нюас, бо база ж одна і та сама.
Я пробував робити на інакших товарах - в вікні касира працє чудово. Коли продаємо останню штуку, вона не відображається. Коли повертаємо, то відображається знову. А в Довіднику товарів - 1 шт, хоч ти трісни.

Не робите Формування проводок, як описано в документації для Вікна касира:
https://www.softbalance.com.ua/help/ukrsklad_ua.html#як-виписати-документ-вікно-касира
І не увімкнена "Враховувати к-ть продажів з Вікна Касира" в меню Опції : Параметри : Довідники.

Shopfed

Всім дякую. Відпишусь, коли зможу добратись до комп`ютера з базою.

Стосовно  День закриваєете ( ctrl+F10) і всеодно товар в довіднику 1 а в касі все гаразд?
Це ви маєте на увазі закриття Z звітом?
Так, закриваємо. Топор був проданий кілька днів назад. Так, в касі гаразд, проданий, відсутній, в довіднику  - є, одна шт.


Я спробую сформувати проводки, як мені порадили.

Igor_A

Доброго вечора. Вау, оновлений форум.
Питання: Що за загальна сума знизу Акту інвентарізації- всьго на суму? Звідкіля вона береться?
Шо на шо помножується. По списанню і внесенню залишків зрозуміло, але ця сума - не розумію.  :( Підкажіть. 

HumanKM

Це ціна документа.
Тобто колонка к-ть фактична * на ціни
вайбер 050-557-46-26

Igor_A