• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Зміна вартості товару, або округлення у вікні касира

Автор Makedosnkiy187, Лютий 25, 2023, 09:48:42

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Makedosnkiy187

Чи можливо у вікні касира при продажу змінювати ціну? Або як поставити округлення? Дуже не вистачає такого функціоналу. Пояснюю чому
У всього товару прихідна ціна в $, націнка у %. Стоїть округлення в націнках, але воно не грає ролі, так як націнка виходить також в $. Наприклад товар прийшов за 10$, націнка 20% виходить 12$. Курс на сьогодні стоїть 39.8 при такій ситуації у вікні касира виходить гидка ціна 477.6 грн  :'(
Як її округлити наприклад до 480 грн, або дозволити редагувати ціну у вікні касира? (Звісно округлення було би краще). Дякую

Makedosnkiy187

Знайшов я ту функцію. Опції/параметри/вікно касира/Округлення суми чека.
Але трошки не так як хотілось би працює
Наприклад вартість товару 123.20 грн, то округлює до 120, а треба до 125 (при умові що Округлення суми чека стоїть 500)
В ідеалі потрібно щоб округлювало в ближчу сторону. Але і так вже непогано)

HumanKM

Цитата: Makedosnkiy187 від Березень 29, 2023, 09:08:28Знайшов я ту функцію. Опції/параметри/вікно касира/Округлення суми чека.
Але трошки не так як хотілось би працює
Наприклад вартість товару 123.20 грн, то округлює до 120, а треба до 125 (при умові що Округлення суми чека стоїть 500)
В ідеалі потрібно щоб округлювало в ближчу сторону. Але і так вже непогано)

З одного боку логічно, адже заокруглення відбувається за математичними правилами.
От Вам потрібно щоб заокруглювало в більшу сторону, а до прикладу продавцям цигарок чи ліків в котрих обмеження РРЦ потрібно заокруглення в меншу сторону, щоб мати максимальну націнку і при цьому ні на копійку не вийти за межі РРЦ. Тому моя точка зору, така - якщо і робити подібний функціонал, то в націнках на товари, щоб був вибір для кожної групи, заокруглення - математичне/завжди в меншу сторону/завжди в більшу сторону.
вайбер 050-557-46-26

ОлександрСт


HumanKM

тоді залишається використовувати заокруглення чека а не ціни на товар. Таке заокруглення може бути лише в меншу сторону. Закон не дозволяє продавати дорожче встановленої ціни.
вайбер 050-557-46-26

Makedosnkiy187

Цитата: HumanKM від Березень 29, 2023, 09:25:29
Цитата: Makedosnkiy187 від Березень 29, 2023, 09:08:28Знайшов я ту функцію. Опції/параметри/вікно касира/Округлення суми чека.
Але трошки не так як хотілось би працює
Наприклад вартість товару 123.20 грн, то округлює до 120, а треба до 125 (при умові що Округлення суми чека стоїть 500)
В ідеалі потрібно щоб округлювало в ближчу сторону. Але і так вже непогано)

З одного боку логічно, адже заокруглення відбувається за математичними правилами.
От Вам потрібно щоб заокруглювало в більшу сторону, а до прикладу продавцям цигарок чи ліків в котрих обмеження РРЦ потрібно заокруглення в меншу сторону, щоб мати максимальну націнку і при цьому ні на копійку не вийти за межі РРЦ. Тому моя точка зору, така - якщо і робити подібний функціонал, то в націнках на товари, щоб був вибір для кожної групи, заокруглення - математичне/завжди в меншу сторону/завжди в більшу сторону.

Ну то логічно буде зробити більш гнучке налаштування заокруглення ціни, а також, як я писав, дозволити редагувати ціну у вікні касира. Наприклад я сам працюю, касирів в мене немає, то така галочка в налаштуваннях для мене вирішила би всі питання))

molotokk

Нажаль з редагуванням ціни у вікні касира нічого не буде. Швидше всього взагалі не буде.
З одного боку це зручно, якщо торгує власник сам і т.д. Але з іншого - нічого не заважає торгувати через накладну.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Dron

Також болюче стало питання зміни ціни у вікні касира. Якщо я сам власник і на свій розсуд можу змінювати ціну. Крім того не завжди є час вчасно рознести прихідні накладні, розцінити, перецінити, врахувати курс і т.д.  - і покупцеві треба дати чек з тією ціною що влаштовує і його і мене, і чекати він незгоден - а програма такої можливості не дає. Можливо я десь щось і пропустив, або не володію інформацією. то заздалегідь прошу пробачення. А на рахунок накладної - чи моливо через неї зробити фіскальний чек?   

molotokk

Цитата: Dron від Жовтень 30, 2023, 21:26:44Також болюче стало питання зміни ціни у вікні касира. Якщо я сам власник і на свій розсуд можу змінювати ціну. Крім того не завжди є час вчасно рознести прихідні накладні, розцінити, перецінити, врахувати курс і т.д.  - і покупцеві треба дати чек з тією ціною що влаштовує і його і мене, і чекати він незгоден - а програма такої можливості не дає. Можливо я десь щось і пропустив, або не володію інформацією. то заздалегідь прошу пробачення. А на рахунок накладної - чи моливо через неї зробити фіскальний чек?   
так, чарез вікно швидкої оплати - F10
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Valerikkon

Цитата: Dron від Жовтень 30, 2023, 21:26:44Також болюче стало питання зміни ціни у вікні касира. Якщо я сам власник і на свій розсуд можу змінювати ціну. Крім того не завжди є час вчасно рознести прихідні накладні, розцінити, перецінити, врахувати курс і т.д.  - і покупцеві треба дати чек з тією ціною що влаштовує і його і мене, і чекати він незгоден - а програма такої можливості не дає. Можливо я десь щось і пропустив, або не володію інформацією. то заздалегідь прошу пробачення. А на рахунок накладної - чи моливо через неї зробити фіскальний чек?   
Міняйте ціну в довіднику товарів, потім вертайте на місце.

molotokk

Цитата: Valerikkon від Листопад 03, 2023, 00:17:34
Цитата: Dron від Жовтень 30, 2023, 21:26:44Також болюче стало питання зміни ціни у вікні касира. Якщо я сам власник і на свій розсуд можу змінювати ціну. Крім того не завжди є час вчасно рознести прихідні накладні, розцінити, перецінити, врахувати курс і т.д.  - і покупцеві треба дати чек з тією ціною що влаштовує і його і мене, і чекати він незгоден - а програма такої можливості не дає. Можливо я десь щось і пропустив, або не володію інформацією. то заздалегідь прошу пробачення. А на рахунок накладної - чи моливо через неї зробити фіскальний чек?   
Міняйте ціну в довіднику товарів, потім вертайте на місце.
Не дуже хороший варіант. МОжна начудити...
Набагато краще працювати через видаткову накладну, тим більше, якщо продавець - це сам фоп.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01