• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Допрацювання для сервісних центрів/сто/будівельних бригад...

Автор molotokk, Січень 13, 2023, 10:44:44

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

molotokk

   Хто як виходить з ситуації якщо в сервісі є 2 і більше майстрів, є склад матеріалів (запчастин, розхідників...) і склад послуг (монтаж/ремонт/діагностика...).
   Маю варіант на доопрацювання - в акті виконаних робіт крім клієнта додати можливість вибирати майстра із співробітників, щоб можна було потім і в архіві актів відсортувати по полю "співробітник", додати новий розділ в звітах - щоб можна було побачити які послуги і на яку суму надав конкретний майстер за певний період часу.
Тут буде і закріплення конкретного майстра за виконаною роботою у разі якихось нюансів, і для вираховування з/п майстра (якщо працює від виробітку)
   Бо зараз викручуємось по в акті поле "додатково" прописуємо майстрів. Але в звітах і т.д. це подивитись неможливо.
Можливо співробітників додати іншим типом (так як Активні фірми і Довідник клієнтів - принцип і поля для заповнення подібні, але одне іншим замінити не можна.) тобто створити окреме меню "довідник співробітників". Хоча це таке...не суттєво, вистачило б і просто можливості підтягувати з довідника так як клієнтів
Або навіть в універсальний документ додати можливість вибору і клієнта і співробітника (хоча в акті виконаних робіт було б краще)

   Бо зараз багато сервісів різних цікавляться даною програмою, і все ніби зручно (а що не так - можна підігнати шаблонами), а от з співробітниками - то трохи завтик... =)
 
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

povalnik

Колись робив для мийки/сто - так заводив робітників як склади і в кожного склвда - робітника перелік робіт, ну ...
чомусь так вигадав:) 

molotokk

Цитата: povalnik від Січень 16, 2023, 21:02:09
Колись робив для мийки/сто - так заводив робітників як склади і в кожного склвда - робітника перелік робіт, ну ...
чомусь так вигадав:) 
Такий варіант є і так практикую теж, але якщо робітників більше 10, 20, 30... ну різні ж сто, сервіси є
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

povalnik

Цитата: molotokk від Січень 16, 2023, 23:08:29
Цитата: povalnik від Січень 16, 2023, 21:02:09
Колись робив для мийки/сто - так заводив робітників як склади і в кожного склвда - робітника перелік робіт, ну ...
чомусь так вигадав:) 
Такий варіант є і так практикую теж, але якщо робітників більше 10, 20, 30... ну різні ж сто, сервіси є

Ну тут якось не думав.... Але був в мене випадок - на фірмі видавали інструменти, матеріали, більш 50 людей - так і робили, але це трохе інше... облік на відповідальній особі.

А взгагалі я давно вже пропонував - декілька конфігурацій і тоді б в рази, я так думаю, зрос продаж і втілення.