• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Термінал як принтер чеків

Автор molotokk, Грудень 25, 2022, 12:47:22

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

всім привіт. Чи підключав хтось вже еквайринг термінал як принтер для друку чеків до укрскладу?
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

ух ти - яка хитра задумка... Треба якось спробувати
вайбер 050-557-46-26

molotokk

так от і я хочу спробувати. Збоку банку сказали - робіть, але інфи немає))
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

укрсклад друкує за допомогою віндовс принтера. Тому щоб змогти запулити той же чек на термінал - треба спочатку обдурити систему. Якийсь емулятор принтера, який потім передавав би в сом порт. Але ще ж питання до терміналу - чи може він взагалі сприйняти таку інформацію
вайбер 050-557-46-26

AGSoft

Ви можете використовувати pdf документ як проміжну ланку. Якщо, звичайно, пристрій може його прийняти.

У будь-якому випадку перше, що треба зробити, це знайти перелік команд, які пристрій підтримує. Тоді можна буде зрозуміти, в який бік рухатися далі.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1