• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Унікальний ID

Автор Igor_A, Листопад 22, 2022, 21:35:56

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Igor_A

Вопрос до Розробника.
1. Розумію що, коли я завожу склад, чи коли оприходую новий товар, програма генерує для нього унікальний ID.
2. Коли я видаляю склад або видаляю товар, то з ним я видаляю і цей унікальний номер.

Якщо були заведені(оприходованы) товари, через деякий час(все змінюється), вирішили скороити прайс і щоб не мішали видалили ці товари. Тепер знову захотіли завести ці товари в прайс.
Питання: Ніяк не присвоїти їм старі ID? Дурню запитую, тому чекаю на відповідь.
Чи заводити з новим ID і працювати далі. Але ж, якщо брати більший відрізок часу(наприклад рік), то вже ID буде різний, коди в базі товарів інші(бо старіі зайняті), як програма буде рахувати реалізацію товарів(лише по назві, чи є ще якісь "приховані можливості"? 

molotokk

Цитата: Igor_A від Листопад 22, 2022, 21:35:56
Вопрос до Розробника.
1. Розумію що, коли я завожу склад, чи коли оприходую новий товар, програма генерує для нього унікальний ID.
2. Коли я видаляю склад або видаляю товар, то з ним я видаляю і цей унікальний номер.

Якщо були заведені(оприходованы) товари, через деякий час(все змінюється), вирішили скороити прайс і щоб не мішали видалили ці товари. Тепер знову захотіли завести ці товари в прайс.
Питання: Ніяк не присвоїти їм старі ID? Дурню запитую, тому чекаю на відповідь.
Чи заводити з новим ID і працювати далі. Але ж, якщо брати більший відрізок часу(наприклад рік), то вже ID буде різний, коди в базі товарів інші(бо старіі зайняті), як програма буде рахувати реалізацію товарів(лише по назві, чи є ще якісь "приховані можливості"? 

теоретично присвоїти колишні ID можливо, але потрібно знати який товар мав який ID. По звітах - тут хз, чи буде враховувати дані по руху товару до його видалення, але пробувати можна...
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

При видаленні товару у базі даних інформація щодо нього залишається. Якщо ви не бажаєте показувати товар у прайсі, то для цього є спеціальна галочка. У майбутньому ви можете завести папку/категорію "зняті з виробництва" або щось подібне та відправляти туди товари, які вам заважають.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1