• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Прайс лист с оптовыми ценами

Автор АлександрК, Листопад 12, 2020, 12:17:18

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

АлександрК

Добрый день. не могу разобраться, как в прайс листе отображать оптовые цены. Спасибо

sergius200803

шаблон треба робити під себе або редагувати існуючий.

admin

Цитата: АлександрК від Листопад 12, 2020, 12:17:18
Добрый день. не могу разобраться, как в прайс листе отображать оптовые цены. Спасибо

При просмотре отчета Прайс-лист, попробуйте переключится на разные шаблоны, Основной шаблон №2, №4 и №6 содержат оптовую цену. Из них можно легко сделать свой, удалив лишние колонки.

depoll

Я так понимаю колонки можно как и убрать так и добавить? К примеру я хочу чтоб в прайсе была колонка с розничной ценой и оптовой. Я правильно понимаю?
Пробовал, что то ни чего не получилось(((

Maximilian

Всім доброго часу доби. Тільки починаю користування, неможу розібратися як виставити роздрібну ціну через ексель, прихідну ціну через ексель, а оптову ціну прих. ціна +%. Пробував експерементувати з автоматичною націнкою, нерозібрався. Дякую

molotokk

#5
Цитата: Maximilian від Січень 18, 2023, 21:29:30
Всім доброго часу доби. Тільки починаю користування, неможу розібратися як виставити роздрібну ціну через ексель, прихідну ціну через ексель, а оптову ціну прих. ціна +%. Пробував експерементувати з автоматичною націнкою, нерозібрався. Дякую
1. в екселі ставите прихідну і роздрібну
2.опції - імпорт товарів/контрагентів - там заганяєте прайс (але обов'язково має бути однакова назва/код товару, і налаштовуєте пошук дублів)
3.опції - націнки на товари - всі стираєте, а опт прописуєте (там у %) і після цього - переоцінити

Обов'язково перед цим зробіть резервування бази.

Якщо буде потрібно допомога - дзвоніть
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Maximilian

Все чітко спрацювало. Дуже дякую) *flag1*