• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Рахунок форма-замовлення

Автор molotokk, Травень 25, 2020, 08:32:17

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

питання до адміна: чи можна в Рахунок форма-замовлення добавити стовпчик "Фактична кількість на складі" типу як я зробив на фото??
бо для створення заявок постачальникам це дуууже зручно було б.
ми робимо заявки через звіт планування замовлень, його переганяєм в CSV і імпортуємо в форму-замовлення.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Влад

Присоединяюсь к запросу. Давно в Рахунок форма-замовлення не вносили уже изменений.
Давно уже нужно добавить больше основных столбцов как : остаток, штрих-код, приходн. цена!!!
Приходится через печатные формы выкручиваться...а потом экспорт в Excel.

А. К.

Тоже очень за. Рядом спрашивал за похожую функцию https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,5137.0.html
Но как я понял там мне не помогут, но хотя бы столбик с фактическим наличием - очень помог бы.

admin

Цитата: molotokk від Травень 25, 2020, 08:32:17
питання до адміна: чи можна в Рахунок форма-замовлення добавити стовпчик "Фактична кількість на складі" типу як я зробив на фото??
бо для створення заявок постачальникам це дуууже зручно було б.
ми робимо заявки через звіт планування замовлень, його переганяєм в CSV і імпортуємо в форму-замовлення.

Добавили в список доработок.

Цитата: Влад від Червень 01, 2020, 14:41:18
Давно уже нужно добавить больше основных столбцов как : остаток, штрих-код, приходн. цена!!!

Все остальные поля, кроме остатка, есть.

molotokk

#4
Цитата: admin від Червень 04, 2020, 16:21:04
Цитата: molotokk від Травень 25, 2020, 08:32:17
питання до адміна: чи можна в Рахунок форма-замовлення добавити стовпчик "Фактична кількість на складі" типу як я зробив на фото??
бо для створення заявок постачальникам це дуууже зручно було б.
ми робимо заявки через звіт планування замовлень, його переганяєм в CSV і імпортуємо в форму-замовлення.

Добавили в список доработок.

Цитата: Влад від Червень 01, 2020, 14:41:18
Давно уже нужно добавить больше основных столбцов как : остаток, штрих-код, приходн. цена!!!

Все остальные поля, кроме остатка, есть.

Дуже-дуже дякую =) це реально набагато пришвидшить роботу =)
А можна ще такий же стовпчик в рахунок-фактуру?? =)
і ще питання - чи можна реалізувати автоматичне формування "рахунку форма-замовлення" на основі звіту "Планування замовлень", бо зараз я цей звіт редагую, перекидаю в CSV і імпортую в "рахунок форма-замовлення"?)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Polan

#5
Чи можна зробити, так, щоб при формуванні замовлення працював фільтр по постачальникам?