• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Склади

Автор siena, Червень 10, 2009, 11:47:31

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Доброго дня!

В мене є запитання на рахунок складу.
Є два склади:магазин і склад виписка товару проводиться тільки на магазині. Як мені виписати товар зі складу?

Alan

Выписываете накладную на перемещение "Склад" -> "Магазин". Цены в накладной по вашему усмотрению. Я обычно ставлю розничную, перемещая товары из "Склада" на "Магазин".

siena

Цитата: Alan від Червень 10, 2009, 12:07:48
Выписываете накладную на перемещение "Склад" -> "Магазин". Цены в накладной по вашему усмотрению. Я обычно ставлю розничную, перемещая товары из "Склада" на "Магазин".

Тобто робити переміщення а потім видаткову для клієнта з магазину, але місце отримання товару всетаки склад?

Figa

ЦитатаТобто робити переміщення а потім видаткову для клієнта з магазину, але місце отримання товару всетаки склад?

Тоді просто виписуєте накладну зі складу.
У довіднику товарів (ліва частина вікна) зверху є випажаюче меню де є довідник зі складами. Там вибираєте склад і з нього виписуєте товар

Alan

#4
Якщо Ви перемістили товар зі "складу" на "магазин", то товари на "Складі" зменшились на кількість переміщених. Тобто склад отримання "Магазин".
Видаткова виписується із магазину чи зі складу? Якщо зі "Складу" навіщо переміщати? Якщо із "Магазину" то переміщати обов'язково, бо на магазині будуть "мінуси", тобто не достача.