• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Інтернет-магазин на WIX

Автор Stanislav_kh, Травень 17, 2022, 15:51:54

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stanislav_kh

Доброго дня!
Маю інтернет-магазин створений на WIX. Хочу зробити синхронізацію з УкрСклад. Найважливіше - ціна та кількість в складі.
Чи має хтось досвід роботи з цією платформою? Чи може є бажання розібратись? Звісно що не за "Дякую". Але і не за всі гроші світу.

molotokk

Цитата: Stanislav_kh від Травень 17, 2022, 15:51:54
Доброго дня!
Маю інтернет-магазин створений на WIX. Хочу зробити синхронізацію з УкрСклад. Найважливіше - ціна та кількість в складі.
Чи має хтось досвід роботи з цією платформою? Чи може є бажання розібратись? Звісно що не за "Дякую". Але і не за всі гроші світу.
097-873-59-01 - пишіть, будемо пробувати)
(з WIX колись трошки працював)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

AGSoft

У этой платформы есть API. По описанию не понятно доступно ли оно на всех тарифных планах или нет. И не понятно какие данные доступны по этому API. Если есть доступ к таблице товаров, то можно сделать. Смотрите у себя. Может есть возможность обновить информацию через csv.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1