• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проживання на зіхідній Україні

Автор HumanKM, Березень 09, 2022, 19:21:00

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

Розумію, що не в тему, але... Ситуація вимушує...

Я і моя сім'я 100% Українці.
Нажаль нас, на Київщині, затискають.
Одну дитину відправляємо за кордон, ще з нами хлопчик 12років і двомісячне немовля.

Шукаємо притулку, придатного для проживання з малесенькою дитинкою.

Мене тут думаю добре знають. Якщо серед присутніх є люди, котрі можуть здати в оренду, дачу, будинок, квартиру, для проживання двох дорослих +2діток. Ми люди з землі, можемо доглянути ділянку, посадити городину ..., тощо...

Перевага невеличким містам, селам і подалі від вибухів.

ПС:
Товариші. Будьмо єдиними. Україна наше все! Ми обов'язково переможемо ту суку. Україна, понад усе!

Пс2:

Якщо не складно, пишіть у вайбер, а не на форум 050-557-46-26, Сергій. До форуму, не завжди маю доступ
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

Якщо є можливість, розмістити 2-3сім'ї, то маю бажаючих Українців
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Березень 09, 2022, 19:23:23
Якщо є можливість, розмістити 2-3сім'ї, то маю бажаючих Українців

закинув в сторіс в ф.б. і попитаю знайомих.
Рівненська і Волинська області
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Мега вдячний людям з форуму.
Кілька чоловік відгукнулося.
Я Вас обожнюю! Саме з таких людей будується наддержава Україна!

Сьогодні наші голови охололи і ми вирішили бути вдома, доти, доки це буде можливим. Варіанти житла краще надати тим, хто залишився без даху над головою, а не мені, на випередження.
Так буде справедливо.

Якщо почне прилітати і до нас, то звісно скористаюся Вашими телефонами!
*flag1*
Я Вам дуже вдячний!
Все буде Україна!
вайбер 050-557-46-26

majachok

Є бажання відвезти подалі від бомбардувань та сирен свою сім'ю (дружину і двох дітей, ...батьки відмовляються!)а сам повернуся. Тому якщо є пропозиції , - пишіть телефони в особисте. Ми з під Києва. Поки лише беру контакти! розраховую гроші... бо з ними напряг!
Вибачте за те що турбую....
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

Цитата: majachok від Березень 14, 2022, 09:26:26
Є бажання відвезти подалі від бомбардувань та сирен свою сім'ю (дружину і двох дітей, ...батьки відмовляються!)а сам повернуся. Тому якщо є пропозиції , - пишіть телефони в особисте. Ми з під Києва. Поки лише беру контакти! розраховую гроші... бо з ними напряг!
Вибачте за те що турбую....
привіт, є можливість в Луцьку квартиру зняти.
Там я спілкувався з власниками - казали ТІЛЬКИ комуналка, а деякі взагалі нічого.
якщо потрібно то дзвоніть, будемо щось підбирати 097-873-59-01
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Цитата: majachok від Березень 14, 2022, 09:26:26
Є бажання відвезти подалі від бомбардувань та сирен свою сім'ю (дружину і двох дітей, ...батьки відмовляються!)а сам повернуся. Тому якщо є пропозиції , - пишіть телефони в особисте. Ми з під Києва. Поки лише беру контакти! розраховую гроші... бо з ними напряг!
Вибачте за те що турбую....
Де саме під Києвом?
вайбер 050-557-46-26