• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

УкрСклад і Програмний РРО від ДПС

Автор robson, Січень 26, 2022, 17:42:24

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

robson

А я би хотів що підтримали таку штуку як -  експорт довідника товарів в державне ПРРО. Там з технічного боку просто, але додає незручності те що в довіднику Товарів повинно бути розташовані колонки таблиці і позиції їх точно так само як при додаванні товару в ПРРО (а це добрий геймор).

molotokk

Цитата: robson від Лютий 11, 2022, 15:19:18
А я би хотів що підтримали таку штуку як -  експорт довідника товарів в державне ПРРО. Там з технічного боку просто, але додає незручності те що в довіднику Товарів повинно бути розташовані колонки таблиці і позиції їх точно так само як при додаванні товару в ПРРО (а це добрий геймор).
то зробіть собі якийсь звіт на основі прайслистів щоб послідовність булу і колонки такі як вам потрібно
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

homebuh

Цитата: molotokk від Лютий 11, 2022, 21:42:20
Цитата: robson від Лютий 11, 2022, 15:19:18
А я би хотів що підтримали таку штуку як -  експорт довідника товарів в державне ПРРО. Там з технічного боку просто, але додає незручності те що в довіднику Товарів повинно бути розташовані колонки таблиці і позиції їх точно так само як при додаванні товару в ПРРО (а це добрий геймор).
то зробіть собі якийсь звіт на основі прайслистів щоб послідовність булу і колонки такі як вам потрібно
это послание было к разработчикам скорее всего,  считаю , что как база должно быть в программе, т.к. программа ИМХО для этого предназначена, должен быть всегда выбор платное и бесплатное, где при условии платы - юзер получает доп плюшки. а бесплатно - работа по умолчанию, это основа и залог успеха!

robson

#18
Підтримую вище сказане - тому що не кожний має велику кількість товару і платити за платні ПРРО накладно (причому Державне ПРРО працює нормально). От тільки хотілось би приблизно раз у тиждень поновлювати довідники товарів ПРРО з довідника Укрсклад.

Ось розписано як створений файл-довідник товару в "ПРРО Каса"

Богдан Шулика

#19
Я делал так: выгружал товары с Укрсклада (или 1С) в xlsx, создал шаблон в Excel, в котором функцией СЦЕПИТЬ формировал строки, пригодные для заливки в ПРРО от ДПС, создавал в Notepad++ файлик с кодировкой ANSI для импорта и заливал в ПРРО... Минута дела! Единственное - нужно поиграться с формулой СЦЕПИТЬ, но это нужно сделать раз и всё (ну и сохранить файл в Блокноте как CSV). Если нужны штрих-коды и прочие характеристики - сделайте Экспорт своей номенклатуры из ПРРО, чтоб увидеть правильный формат...

homebuh

так выложите работу всем , а мы заценим, может умы подключатся и доделают что-нибудь для абсолютной автоматизации процесса!!

vmsk

Здравствуйте! Может кто подскажет, как экспортировать справочник товаров для ПРРО ДПС, но чтобы вместе с штрихкодами в числовом формате?