• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Укрсклад vs Checkbox інтеграція

Автор Рома, Січень 08, 2022, 19:35:56

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 5 Гостей дивляться цю тему.

Рома

Інструкцію читав, не розумію, створив тему для запитань у профі, інакше я не осилю це усе.

Укрсклад про встановив, три програми у кожному магазині для ведення обліку по кожній точці окремо, ліцензію укрсклад скоро оплачу якщо зрозумію як запустити у роботу в інтеграції з чекбоксом іншого поки не дано. У телеграм чекбоксу кажуть що створити акаунт чекбоксу, завести підприємтство, торгові точки, каси та касирів. Чекбокс касу та чекбокс підпис не потрібно встановлювати на комьютер, вистачить завантажити підпис у бекофіс. Чи це так і що тоді виконуватиме функцію чекбокс каси, відкривати зміну та закривати, вносити готівку та видачу? Робочі зміни та як касирам дати доступ, може відео десь є?

molotokk

Цитата: Рома від Січень 08, 2022, 19:35:56
Інструкцію читав, не розумію, створив тему для запитань у профі, інакше я не осилю це усе.

Укрсклад про встановив, три програми у кожному магазині для ведення обліку по кожній точці окремо, ліцензію укрсклад скоро оплачу якщо зрозумію як запустити у роботу в інтеграції з чекбоксом іншого поки не дано. У телеграм чекбоксу кажуть що створити акаунт чекбоксу, завести підприємтство, торгові точки, каси та касирів. Чекбокс касу та чекбокс підпис не потрібно встановлювати на комьютер, вистачить завантажити підпис у бекофіс. Чи це так і що тоді виконуватиме функцію чекбокс каси, відкривати зміну та закривати, вносити готівку та видачу? Робочі зміни та як касирам дати доступ, може відео десь є?

1. Реєстрація і налаштування в Чекбокс:
1.1 Реєструєтесь в чекбокс:
1.2 реєструєте торгові точки
1.3 реєструєте каси
1.4 реєструєте касирів (тут одного можна підписати своїм основним ЕЦП, а на інших - або створити додаткові ЕЦП, або взяти ЕЦП самих продавців) ключі можна підгрузити в хмару чекбокс

2. Налаштування Укрсклад:
2.1 створюєте кількість користувачів в Укрсклад щоб кожному можна було присвоїти касира з Чекбокс
2.2 В налаштуваннях - фіскальний друк, вносите по черзі логін і пароль касира з чекбокс і ключ каси з чекбокс (під кожного створеного користувача Укрсклад прив'язуєте свого касира і касу з Чекбокс)
2.3 натискаєте тест роботи ФР і він заповнює податкові ставки

3. Відкриття/закриття зміни... це все робиться у вікні касира в Укрсклад
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Рома

Дуже дякую, дійсно важко коли цим ніколи не займався.  :'(

Цитата2.1 створюєте кількість користувачів в Укрсклад щоб кожному можна було присвоїти касира з Чекбокс
це у якому пункті укрскладу? я гляну що там потрібно прописувати по користувачах.

molotokk

Цитата: Рома від Січень 08, 2022, 21:09:30
Дуже дякую, дійсно важко коли цим ніколи не займався.  :'(

Цитата2.1 створюєте кількість користувачів в Укрсклад щоб кожному можна було присвоїти касира з Чекбокс
це у якому пункті укрскладу? я гляну що там потрібно прописувати по користувачах.
опції - права користувачів. Тільки в довіднику клієнтів в пункті співробітники створіть співробітників, щоб в правах користувачів потім теж їх прив'язати
якщо потрібно налаштувати - можу допомогти, займаюсь налаштуванням укрсклад і чекбокс. 097-873-59-01
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Рома

Дякую брате за допомогу, скорш за усе наберу після свят, коли вже запускатиму прро до податкової, наразі хочу встановити укрсклади на точки і почати формувати каталог товарів а їх тисячі дрібноти. Тому з фіскалізацією не спішу, є надія ще на 25 січня хоча дуже примарна. Питання, я десь чув що кожна точка укрсклад має реєструватись на іншу електронку, чи так воно є? бо фоп один і пошта звісно одна.

І ще одне, ось скрін наприклад поіменно внесу продавців, адмін це хазяйка магазинів тому у кожному укрсккладі вона як адмін але каса видає помилку що не заповнені дані та права. Ну права якось виставлю а от які тут графи обовязкові для заповнення аби укрсклад працював з касою та чекбоксом? Навіть чекбокс не вимагає номер паспорту та домашню адресу, телефон, iban вид цивільно правового договру, веб сторінки, тип ціни, дисконтна картка, укрсклад потребує це усе заповнити?  :o Проблема що нема зразку і от сиджу та думаю що тут вписувати.

Valerikkon

#5
Рома, в этой таблице самое главное что вам надо - ФИО, остальное заполняете по желанию.
Лицензия Укрсклада дается на каждый компьютер, а почту при этом можете использовать одну.
Вы ещё только в начале этого сложного (по началу) и не понятного (местами) пути.

Рома

Дякую Valerikkon, чому всякий раз захожу під адміном, як вийти з адміна і зайти з касира, де логін та пароль касира встановити та призначити вибір при вході?

robson

А якщо я використовую тестового касира і касу, Укрсклад  пройде тест роботи фіскального реєстратора? (мені пише не вірний логін, пароль, ключ ліцензії-у мене вибрано "Всі користувачі"

Valerikkon

#8
Рома, опции - права кассира, создаёте кассира, даёте ему права, пароль,
перед этом создайте пользователя в сотрудниках , в правах кассира понадобится.
Да и потом при настройках POS.

Robson, не нужно создавать тестовых кассиров, Ключ лицензии чекбокс привязан к конкретному продавцу.
Проверить работоспособность системы можете на тестовом сайте чекбокса.
Там все также, только не отправляет чеки в налоговую.
Можно ещё создать тестовый товар, стоимостью 1 коп и проверять как всё это работает.

Рома

Цитатапроверить работоспособность системы можете на тестовом сайте чекбокса.
якщо УСклад програма ще не ліцензована, ключ не куплений, драйвер не встановлено то з чекбоксом інтеграції поки не буде для тестової перевірки?

admin

Цитата: Рома від Січень 09, 2022, 18:56:32
Цитатапроверить работоспособность системы можете на тестовом сайте чекбокса.
якщо УСклад програма ще не ліцензована, ключ не куплений, драйвер не встановлено то з чекбоксом інтеграції поки не буде для тестової перевірки?

Буде. В демо-версії повний функціонал на 45 днів включно з РРО.

Daviddolin

При реєстрації в програмі Укрсклад касира помилка Validation error field required. Як виправити?

Valerikkon

#12
Цитата: admin від Січень 10, 2022, 11:44:32
Буде. В демо-версії повний функціонал на 45 днів включно з РРО.
Не знаю, не знаю, у меня демо режим не активировался, хотя я ввел все тестовые ключи чекбокса правильно.
Всё равно просит про лицензию.
Может я просто с домашнего компа где стоит не активированная версия ?
Или это только планируется.

Valerikkon

#13
Цитата: Daviddolin від Січень 10, 2022, 15:10:03
При реєстрації в програмі Укрсклад касира помилка Validation error field required. Як виправити?
Он же вам русским языком пишет, что не нравится ему пароль или логин, которые вы ввели.
Проверьте регистр и язык.
Еще могу посоветовать привязать кассира к любой его дисконтной карте в любом другом магазине ( ну если своих ещё нет).
В окне кассира прочитали сканером карточку и ... вуаля - кассир активировался.
Правда в окно кассира ещё зайти надо ...  - дерзайте.

Daviddolin

Пароль і логін касира скопіював з чекбокс. Ліцензію каси також.