• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Network Error при реєстрації в Чекбокс

Автор molotokk, Січень 05, 2022, 23:38:07

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

molotokk

Трошки інший профіль, але можливо комусь пригодиться) 

Ця проблема (і її вирішення) стосуться Windows7 SP1 x64, але аналогічне може бути і на інших "застарілих" версіях windows (NET ERR CERT AUTHORITY INVALID)
Якщо реєструєтесь в Чекбокс і при першому зчитуванні ЕЦП видає помилку Network Error  - скачуєте і встановлюєте "Update for Windows 7 for x64-based Systems (KB3004394)" https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=45633
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

majachok

Наскільки я зрозумів, - то до ЧекБокса багато претензій!
А чи можна зібрати максимальний перелік проблем та їх вирішень!? *flag1*
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

molotokk

Цитата: majachok від Січень 06, 2022, 07:40:00
Наскільки я зрозумів, - то до ЧекБокса багато претензій!
А чи можна зібрати максимальний перелік проблем та їх вирішень!? *flag1*
я думав тоже що то чекбокс, але прочитайте уважніше, то проблема з "застарілими" ос windows
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

user4567

Ні. То все ж таки проблема з чекбокс. Реєстрацію ключів здійснював через Firefox на GNU/Linux. В один час все нормально підтягується, в інший видає "Network Error". Нічого не обновлював і не встановлював :)

molotokk

Цитата: user4567 від Січень 06, 2022, 23:23:26
Ні. То все ж таки проблема з чекбокс. Реєстрацію ключів здійснював через Firefox на GNU/Linux. В один час все нормально підтягується, в інший видає "Network Error". Нічого не обновлював і не встановлював :)

можливо, але ця проблема (NET ERR CERT AUTHORITY INVALID) спостерігалась і при відкритті інших сайтів
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01