• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Пропозиція по доробці програми

Автор HumanKM, Червень 07, 2021, 20:59:23

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

більше половини встановлених мною програм УкрСклад використовують магазини в яких продаються цигарки.
Магазини використовують автоматичну націнку.
На цигарки максимальна дозволена націнка 5% від ціни МРЦ.
В паперовій прихідній накладній ми працюємо з трьома колонками. 1 - реальна закупівельна ціна, 2- МРЦ, 3 - сума.
Приходуємо по колонкі МРЦ, використовуємо автонацінку на товар 5%, та заокруглення до 50коп. В кінці використовуємо знижку/надбавку на документ, щоб вийти на реальну закупівельну ціну.

Проблема в тому, що коли програма націняє 5% і заокруглює ціну, то робить це в бік збільшення. Наприклад:
Цигарки ЛМ, закупка 51грн, мрц 56,72грн, роздріб 56,72+5%=59,56грн Після заокруглення 60грн. І магазин порушник правил продажу тютюнових виробів, бо перевищив 5% ліміт і встановив націнку понад 5%. Було б добре, отримати можливість робити заокруглення в менший бік, щоб на виході отримати роздрібну ціну 59,50грн.

В цигарках важлива можливість роботи з автоматичною націнкою, бо фактично кожна нова партія має нову ціну.
вайбер 050-557-46-26

majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

Богдан Шулика

Вопрос! Пришли сигареты, поставили на приход по 50грн. Осталось 5 пачек, пришли новые с новой МРЦ и цена, моответственно выросла... И как их принять? Цена измениться и для оставшихся 5 пачек... А продавать их дороже ИХней МРЦ нельзя....

Рома

Шановні розробники, дуже просим, додайте окрім того конченого чекбокса кашалот, веб чек, бо дістав чекбокс вже люди з нього втікають до інших, там повне падіння серверів, у людей глобальна біда, досить їх чат у телезі почитати це просто аншлюз. Я маю купити три програми укрсклад на три магазини і тягну час у надії що крім чекбокса щось ще проінтегруєте на укрсклад. Вчасно Каса не раджу, взагалі не раджу хмарні сервіси та веб сервіси інтегрувати бо у них сервера не витримують. Кашалот та вебчек інсталяшки тому вони не перевантажені, інтегруйте заради Бога щось ще окрім того чекбокса. Багато хто з моїх колег хотів би раз вже потрібна фіскалізація вести ще і облік тим більше кращої програми як укрсклад ми не бачимо, але той чекбокс вшитий в укрсклад просто ризикувати не хочеться. Я хоч сьогодні готовий проплатити але я проти чекбокса, там лаги і раніше відбувались хоч не такі масові, а репутація укрскладу вартує дорожче.

Рома

Ось з телеги

ЦитатаИз техподдержки кто-то владеет информацией или нет?
"Когда будет восстановлена работа Чекбокса через API? Интеграция в программу "Вет....неджер". Чекбокс в Вет....неджере не работает на все 100%. Техподдержка Вет....неджера ждёт связи от ваших серверов. Являюсь клиентом больше года. Кто-то ведёт работу со старыми клиентами?"
і от як бути, те саме буде і з укрскладом а без нього ніяк. Тиждень лежить чекбокс і я думаю що це невиліковно, навіть программа від податкової безкоштовна працює ідеально.

Valerikkon

Еще было бы не плохо доработать логику программы при ошибке, если чек оплачен картой, но по какой то причине не попал на чекбокс ( например предложить отправить позже, или повторить отправку, или сохранить чек, чтоб можно было отправить из другого ПРРО( резервного)), а не просто вывалиться с ошибкой и просьбой перезагрузить программу. Когда всё работает вопросов нет, а если что то пошло не так, то ...