• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Вибір шаблона за замовчуванням

Автор Володимир134, Грудень 22, 2021, 14:58:29

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир134

Добрий день! Чи є можливість встановити шаблон цінника в прихідній накладній за замовчуванням? Назву шаблону пишу "Цінники 40х25", але по дефолту завжди стоїть "Акт виконаних робіт"

anders7

Первым стоит "ОСНОВНИЙ ВИГЛЯД". Наверное нельзя, перед распечатыванием Вы выбираете что вы хотите: ценники (бол, мал, или свои) накладная и т. д.

IVAN10

Якщо не помиляюсь, то Вам потрібно зберегти ваш шаблон наприклад на робочий стіл і тоді перейменувати файл шаблону так, щоб там не було символу "_". Тоді цей шаблон буде зберігатись, якщо його використовували попередній раз.

Володимир134

Дякую, дійсно, назва файлу шаблону з якого я завантажив цінники містила "__"... перейменував його і все ок)

admin

Саме так, якщо в назві файлу шаблону є подвійне підкреслення "__" цей шаблон тільки для вибірки, він не зберігає свій стан як останній переглянутий для наступних переглядів.

homebuh

может я непонял, поправьте, но когда просматриваю архив приходной и выставляю ценники ( мой шаблон) после закрытия если открываю приходную то стоит шаблон ценников, а нужно на всегда накладной, у меня в названии нет__ подчеркиваний PNakl7.fr3  как сделать что бы по умолчанию открывался шаблон с накладной? а то если много мелких позиций то начинает считать количество ценников и очень напрягает, спасибо!!!

homebuh

все разобрался спасибо , прикольно, не знал, очень полезная фича!!!!

homebuh

а вместо основного что бы подставить другой по умолчанию первым, то надо прописать PNakl.fr3
и заменить его в папке rep, я так шаблон с приходной с кодом прописал он  теперь по умолчанию всегда открывается, правда после обновления программы перетирается и нужно заново менять!!!