• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Питання по інтерфейсу програми

Автор sng76, Грудень 15, 2021, 20:52:18

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

sng76

Доброго дня.

Підкажить, будь ласка. Є два питання.

1) Документ - Прихідна накладна. У ніжній частині документа є колонкі - Код, повна назва товару та інш. Права кнопка миші - вибір колонок - вибіраємо ті, що нам більш потрібні. Закриваємо вікно, вносимо документ. Починаємо наступний - від та колонки не збережено, потрібно знову настроювати зовнішний вигляд.

Як зробити так, щоб не потрібно було в кожному сеансі настраювати одне і теж саме?

2) При роботі іх прихідними накладними є можливість роздрукувати цінники. Але їх кількість залежить від кількості товару в накладний. А мені потрібно по 1 ціннику із кожної позиції товару.  Як це можливо виконати ?

Заздалегідь вдячний.

IVAN10

Доброго дня.
1) вибір колонок можна настроїти. Зберігається все: порядок ,розмір. Але є певні сервісні колонки які не можуть бути видалені. Я їх просто стиснув до мінімального розміру та переніс у кінець таблиці.
2) у мене також була така проблема. Я її вирішив таким чином. Я використав графу "кількість в упаковці" оскільки в мене вона не застосовується і налаштував так щоб друкувалася та кількість цінників що вказана в графі "к-ть в упаковці". Але там є певні нюанси.

HumanKM

Я реалізував по цінникам інакше
вивів в набрану накладну колонку додаткове поле 1
туди прописую необхідну кількість етикеток

А в редакторі етикеток в SQL запиті, замінив кількість товару, на додаткове поле 1


А загалом, давно прошу укрсклад доладньо організувати друк етикеток, бо ті механізми котрі нам надані в програмі, не є зручними.
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

050-557-46-26
Вайбер

Якщо треба допога в реалізації, пишіть
вайбер 050-557-46-26

sng76

Цитата: IVAN10 від Грудень 16, 2021, 08:59:17
Доброго дня.
1) вибір колонок можна настроїти. Зберігається все: порядок ,розмір. Але є певні сервісні колонки які не можуть бути видалені. Я їх просто стиснув до мінімального розміру та переніс у кінець таблиці.

Все так, але не зберігається. Кожно разу тре по новому обирати колонки :-(