• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проблема з выставлением налог ставок фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart

Автор majachok, Листопад 10, 2021, 13:29:21

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 3 Гостей дивляться цю тему.

majachok

Есть ли у кого на обслуживании Укрсклад , что печатает чеки на фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart.
Проблема з выставлением налог ставок фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart. Может поделитесь опытом! Легко выставляю на Екселио, Икс, Геру.... и не могу справиться очередной (2-й) раз с фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart


ПОМОГИТЕ кто может!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh


majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

Если в фискальнике проставлено:
В Группе А проставлен НДС+СБОР
Вгруппе Б 0,00
остальные пустые
как выставить в Укрскладе?

majachok

Цитата: majachok від Листопад 10, 2021, 13:29:21
Есть ли у кого на обслуживании Укрсклад , что печатает чеки на фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart.
Проблема з выставлением налог ставок фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart. Может поделитесь опытом! Легко выставляю на Екселио, Икс, Геру.... и не могу справиться очередной (2-й) раз с фискальный регистратор Датекс FP-101 Smart

ПОМОГИТЕ кто может!

Дякую всім за допомогу! Проблему з Датекс FP-101 Smart вирішено!
Будьте уважними з протоколами обміну даними.
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Цитата: homebuh від Листопад 14, 2021, 18:39:36
Если в фискальнике проставлено:
В Группе А проставлен НДС+СБОР
Вгруппе Б 0,00
остальные пустые
как выставить в Укрскладе?
Недостатньо інформації.
Стосовно РРО:
Згідно опису РРО налаштовано на пробиття товару з ПДВ та акцизом (відповідно до групи А)
Якщо просто товар з ПДв, то зазвичай це група А (в укрскладі буде під номером 1 майже завжди). Але що за збір наложили на групу А? Акцизний чи якийсь інший?
Але в якій групі указано акциз? Акциз вложений чи наложений?
По замовчанню Група Д (в укрскладі буде під номером 5 майже завжди) це товар що неоподатковується ні ПДВ ні Акциз!
ЦСО зазвичай після програмування податкових ставок друкує чек, де вказано які ставки запрограмовано. Треба його бачити.

Стосовно субєкта господарювання:
Яка у нього система оподаткування: платник ПДВ? Платник акцизу? Товар з ПДВ? Товар з Акцизом? товар з ПДВ та Акцизом? Якщо ПДВ то який: 20%, 14%, 7% ?

Треба більше інформації!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

Цитата: majachok від Листопад 19, 2021, 08:35:39
Цитата: homebuh від Листопад 14, 2021, 18:39:36
Если в фискальнике проставлено:
В Группе А проставлен НДС+СБОР
Вгруппе Б 0,00
остальные пустые
как выставить в Укрскладе?
Недостатньо інформації.
Стосовно РРО:
Згідно опису РРО налаштовано на пробиття товару з ПДВ та акцизом (відповідно до групи А)
Якщо просто товар з ПДв, то зазвичай це група А (в укрскладі буде під номером 1 майже завжди). Але що за збір наложили на групу А? Акцизний чи якийсь інший?
Але в якій групі указано акциз? Акциз вложений чи наложений?
По замовчанню Група Д (в укрскладі буде під номером 5 майже завжди) це товар що неоподатковується ні ПДВ ні Акциз!
ЦСО зазвичай після програмування податкових ставок друкує чек, де вказано які ставки запрограмовано. Треба його бачити.

Стосовно субєкта господарювання:
Яка у нього система оподаткування: платник ПДВ? Платник акцизу? Товар з ПДВ? Товар з Акцизом? товар з ПДВ та Акцизом? Якщо ПДВ то який: 20%, 14%, 7% ?

Треба більше інформації!!!

Без ндс, стоит только акциз 5%

majachok

ЦСО зазвичай після програмування в РРО податкових ставок друкує чек, де вказано які ставки запрограмовано. Треба його бачити.

Стосовно субєкта господарювання:
Яка у нього система оподаткування: платник ПДВ? Платник акцизу? Товар з ПДВ? Товар з Акцизом? товар з ПДВ та Акцизом? Якщо ПДВ то який: 20%, 14%, 7% ?

ЦЕ МІНІМАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЯКА МЕНІ ТРЕБА!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

Цитата: majachok від Листопад 22, 2021, 16:12:07
ЦСО зазвичай після програмування в РРО податкових ставок друкує чек, де вказано які ставки запрограмовано. Треба його бачити.

Стосовно субєкта господарювання:
Яка у нього система оподаткування: платник ПДВ? Платник акцизу? Товар з ПДВ? Товар з Акцизом? товар з ПДВ та Акцизом? Якщо ПДВ то який: 20%, 14%, 7% ?

ЦЕ МІНІМАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЯКА МЕНІ ТРЕБА!

majachok

Ви не читаєте уважно! Я на підставі ваших здогадок не можу нічого сказати. Вибачте! Інформація надана вами не дає мені змоги рекомендувати виставити податкові ставки!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

Цитата: majachok від Листопад 26, 2021, 00:12:36
Ви не читаєте уважно! Я на підставі ваших здогадок не можу нічого сказати. Вибачте! Інформація надана вами не дає мені змоги рекомендувати виставити податкові ставки!
так вроде ж все что есть указал, что не указал того нет
НЕ ПЛАТЕЛЬЩИК НДС
Плательщик АКЦИЗ 5%
ТОВАР БЕЗ НДС
ФОП
чек выше

homebuh


majachok

На фіскальному реєстраторі
А ПДВ 0%
А Акзиз 5% (Якось непойнятно!!!! мені здається тут помилка в налаштуваннях РРО)
В Не використовуэться
Г 0 (за звичая я ставлю Акзиз 5%)
Д Група що не оподатковується

В налаштуваннях УкрСкладу для друку чеку (якщо ФОП має загальну систему  оподаткування- не платник ПДВ, і продає товар акцизний зі ставкою 5%  податку, та той що не оподатковується)
Версія УкрСкладу остання
ПДВ 20% поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
Акциз 20% ПДВ поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
Без ПДВ поставив 5 (але оскільки А ставка на РРО дорівнює 0  то можна поставити і 1)
Акциз без ПДВ поставив 1

ПДВ 7% поставив 7 (в принципі ні на що не повинно впливати)
ПДВ 14% поставив 8 (в принципі ні на що не повинно впливати)


до 10 бо від 10 там зарезевовані ставки
Рахувати буде правильно! у чеку друкувати буде правильно, але коли будете робити короткий звіт з памяті за період то потрібно розуміти що
по групі А (1) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
Я б зробив
по групі Г (4) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
а групу А взагалі не трогав би, бо зазвичай там налаштовуємо ставку ПДВ але ЦСОшнік вже вам таке налаштував

Найкраще налаштувати ставки на нефіскалізованому РРО. Спробувати проббити чеки з різним товаром. А вже потім фіскалізувати.
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

homebuh

Цитата: majachok від Листопад 29, 2021, 19:14:11
На фіскальному реєстраторі
А ПДВ 0%
А Акзиз 5% (Якось непойнятно!!!! мені здається тут помилка в налаштуваннях РРО)
В Не використовуэться
Г 0 (за звичая я ставлю Акзиз 5%)
Д Група що не оподатковується

В налаштуваннях УкрСкладу для друку чеку (якщо ФОП має загальну систему  оподаткування- не платник ПДВ, і продає товар акцизний зі ставкою 5%  податку, та той що не оподатковується)
Версія УкрСкладу остання
ПДВ 20% поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
Акциз 20% ПДВ поставив 1 (в принципі ні на що не повинно впливати)
Без ПДВ поставив 5 (але оскільки А ставка на РРО дорівнює 0  то можна поставити і 1)
Акциз без ПДВ поставив 1

ПДВ 7% поставив 7 (в принципі ні на що не повинно впливати)
ПДВ 14% поставив 8 (в принципі ні на що не повинно впливати)


до 10 бо від 10 там зарезевовані ставки
Рахувати буде правильно! у чеку друкувати буде правильно, але коли будете робити короткий звіт з памяті за період то потрібно розуміти що
по групі А (1) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
Я б зробив
по групі Г (4) буде рахувати обіз грошей за товар акцизний 5 %
а по групі Д (5) буде рахувати Неоподаткований обіг
а групу А взагалі не трогав би, бо зазвичай там налаштовуємо ставку ПДВ але ЦСОшнік вже вам таке налаштував

Найкраще налаштувати ставки на нефіскалізованому РРО. Спробувати проббити чеки з різним товаром. А вже потім фіскалізувати.
К сожалению не работает принтер выдает двойной писк и все программа вылетает, хотя принтер ставки и служебный чек печатает, при продаже акциза не печатает, скажите как его запрограммировать что бы попросить перепрограммировать сервисный центр ставки что бы верочно печатал.

majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)