• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Проблема сканування штрих-кода акцизної марки: зчитується кирилиця замість латин

Автор majachok, Листопад 03, 2021, 19:20:03

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

majachok

Як хто вирішує проблему коли при скануванні штрих-кода акцизної марки зчитується кирилиця замість латин?  ???
???
Справа в тому, що продавці при роботі у вікні касира включають розкладку клавіатури "укр" - і коли у цьому режимі пробивати штрихкод акцизної марки то сканер зчитує її як українські літери.
Якщо розкладку переключити в "ENG" англійську, - то сканер штрихкоду читає акцизну марку латиницею!!!! Один із сканерів (подорожче) мені вдалося перепрограмувати "Language Setting" на мову "Universal" - то він працює нормально (зчитує акциз латиною) Це модель ІКС 5208 (безпровідний)

ІКС 3209 - читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"
DATA LOGIC 2100 1D також читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"
DATA LOGIC 2400 2D також читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"

Скрін у вкладенні!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

povalnik

Я всем клиентам сказал чтобы считывали только на eng раскладке. Дело в том, что кассир ничего не набирает на буквенной клавиатуре.

majachok

Цитата: povalnik від Листопад 07, 2021, 13:19:21
Я всем клиентам сказал чтобы считывали только на eng раскладке. Дело в том, что кассир ничего не набирает на буквенной клавиатуре.
90 % товару продавці шукають через клавіатуру! українською мовою!  може у нашому селі це особливість, у місті це все через штрих код.... але коли власник економить на сканерах а товарознавець не вводить штрих код - то проблема вилазить у мене!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

majachok

Дешеві виробники "китайських " сканерів пішли назустріч - і переробили сканери (їх можна перепрограмувати) щоб при включеній українській розкладці клавіатури зчитувався штрих код акцизної марки латиницею..... А такий бренд як Data Logic відмовився від такої послуги. Нажаль, всім клієнтав доведеться міняти ці сканери... хоча вони були досить непогані.... і 80% моїх користувачів їх придбали.... більше їх не продаю!!!!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

ОльгаЗнаю все

Цитата: majachok від Листопад 03, 2021, 19:20:03Як хто вирішує проблему коли при скануванні штрих-кода акцизної марки зчитується кирилиця замість латин?  ???
 ???
Справа в тому, що продавці при роботі у вікні касира включають розкладку клавіатури "укр" - і коли у цьому режимі пробивати штрихкод акцизної марки то сканер зчитує її як українські літери.
Якщо розкладку переключити в "ENG" англійську, - то сканер штрихкоду читає акцизну марку латиницею!!!! Один із сканерів (подорожче) мені вдалося перепрограмувати "Language Setting" на мову "Universal" - то він працює нормально (зчитує акциз латиною) Це модель ІКС 5208 (безпровідний)

ІКС 3209 - читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"
DATA LOGIC 2100 1D також читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"
DATA LOGIC 2400 2D також читає латину тільки при переключенні розкладки на "ENG"

Скрін у вкладенні!
А перепрограмувати,це в програмі чи сам сканер?

admin

Це вже не актуально, починаючи з версії УкрСклад 7.79 (12.07.2023)
--------------------------------------------------------
...
- Додано параметр "Штрих-код акцизу переводити в ENG". Увімкніть цю функцію для сканерів, які використовують тип з'єднання PS/2 і які некоректно виводять штрих-код акцизу кирилицею (зазвичай для дешевих моделей китайских сканерів).
...

majachok

Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)