• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Как соединить несколько компьютеров для постоянной работы в УкрСклад?

Автор tokarevoleg, Жовтень 23, 2021, 14:32:14

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

tokarevoleg

Всем привет. Я новичок в этом деле. По этому прошу не судить строго.
Подскажите. Как соединить несколько компьютеров в 1 сеть для постоянной одновременной работы в УкрСкладе? Компьютеры стоят в разных офисах и в совершенно разных зданиях. Проводом протянуть не получится. Пробовали через виртуальные локальные сети (Hamachi), но корректно рабоатет только серверный компьютер и те компьютеры, котрый подключены к 1 роутеру (то есть только компьютеры с 1 офиса), а на остальных компьютерах идет ооочень огромная затормозка действий, вплоть до 4 минут каждое действие.
Подскажите, как выйти из данной ситуации ?

AGSoft

1. Ваш сервер со статическим БЕЛЫМ IP адресом. Клиенты подключаются к нему (как по мне самый удобный. там где расположен сервер у провайдера выбиваете статический IP  а дальше главное чтоб у клиентов был интернет)
2. Виртуальный сервер. тоже со статикой и клиенты где угодно
3. Сервер с удаленным рабочим столом. клиент подключается по RDP (самый быстрый вариант. скорость операций не зависит от интернет соединения)
Все это упирается в наличие статического белого IP адреса

Есть еще вариант репликации данных. насколько я знаю работает через облако, но на 100% не уверен.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

matiashi

Зігнати ці офіси в одну мережу за допомогою VPN. Но якщо потрібна стабільна і постійна робота сервера(для прикладу, сервер в офісі1, коли пропадає світло/інтернет в офісі1 то офіс 2, офіс3 і т д не працює), щоб мінімілізувати ці "простої" взяти виділений сервер в "хмарах".
0674614593  /   0673274827

majachok

Цитата: tokarevoleg від Жовтень 23, 2021, 14:32:14
Всем привет. Я новичок в этом деле. По этому прошу не судить строго.
Подскажите. Как соединить несколько компьютеров в 1 сеть для постоянной одновременной работы в УкрСкладе? Компьютеры стоят в разных офисах и в совершенно разных зданиях. Проводом протянуть не получится. Пробовали через виртуальные локальные сети (Hamachi), но корректно рабоатет только серверный компьютер и те компьютеры, котрый подключены к 1 роутеру (то есть только компьютеры с 1 офиса), а на остальных компьютерах идет ооочень огромная затормозка действий, вплоть до 4 минут каждое действие.
Подскажите, как выйти из данной ситуации ?

Самий простий варіант це RDP підключення! На центральному офісі маєте Сервер з серверним Windows. До нього налаштовуєте багатокористувацький доступ до віддаленого робочого столу (це одна з базових функцій серверної ОС). Тут треба розуміти - скільки буде користувачів, стільки буде і ліцензій УкрСклад. На роутері налаштовуєте маршрутизацію, щоб зовні хто підключається по порту протоколу  і порту RDP попадали на сервер.  Фактично усі працюють на одному ПОТУЖНОМУ компі. Швидкість роботи не залежить від швидкості інтернету. Буде працювати навіть при 57К.
Але це не дуже безпечно світити зовні доступ до зереера без захисту.
Я б рекомендував би купити нормальний роутер з підтримкою VPN і налаштувати VPN сервер з наявністю шиврування. Тоді можна попавти буде а сервер лише з мережі VPN. До речі стандартний порт RDP також змінив би на нестандартний, - бо хакерів ще ніхто не відміняв....

Хоча це просто один з варіантів роботи!!!!! В залежності від специфіки вашої роботи модель мережі може бути іншою!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)