• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Помилки operating system directive CreateFile failed

Автор siena, Квітень 28, 2009, 16:43:38

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 2 Гостей дивляться цю тему.

siena

Добрий день!
Після встановлення оновлення в мене виникла проблема:
В мене встановленний WinXP і в комп. заходить 2 користувачі під своїми паролями, програма Укрсклад мережева. Коли відкрита програма Укрсклад під одним користувачем і потрібно відкрити під іншим користувачем викидає помилку:operating system directive CreateFile failed.
Що це? Можливо я не правельно встановив оновлення, але робив все по інструкції?
Чекаю відповіді?

admin

Скорее всего у Вас локальная версия, если сетевая и вы в этом уверены возможно есть проблемы с правами на папку т.е. один пользователь является владельцем папки, а второй не имеет права доступа к ней. Также почитайте след. темы которые уже обсуждались:
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=344.0
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=260.0
http://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?topic=526.0

DeFault

Цитата: siena від Квітень 28, 2009, 16:43:38
Добрий день!
Після встановлення оновлення в мене виникла проблема:
В мене встановленний WinXP і в комп. заходить 2 користувачі під своїми паролями, програма Укрсклад мережева. Коли відкрита програма Укрсклад під одним користувачем і потрібно відкрити під іншим користувачем викидає помилку:operating system directive CreateFile failed.
Що це? Можливо я не правельно встановив оновлення, але робив все по інструкції?
Чекаю відповіді?

Може клієнти встановлені не в РІЗНІ папки, а в одну і УкрСклад пробує створити вже створений і занятий іншим користувачем файл ?

siena

Добрий день!
В мене поверх локальної стоїть мережева версіїї програми можливо в цьому проблеми, чи можливо деінсталювати локальну без пошкодження мережевої версії.

DeFault

Цитата: siena від Травень 02, 2009, 12:02:05
Добрий день!
В мене поверх локальної стоїть мережева версіїї програми можливо в цьому проблеми, чи можливо деінсталювати локальну без пошкодження мережевої версії.
Можна. За замовчуванням локальна версія стає в каталог "..\Program Files\UkrSklad\", а мережева в "..\Program Files\UkrSkladC\" (клієнт) та "..\Program Files\UkrSkladS\" (сервер).

siena

Цитата: DeFault від Травень 02, 2009, 18:46:47
Цитата: siena від Травень 02, 2009, 12:02:05
Добрий день!
В мене поверх локальної стоїть мережева версіїї програми можливо в цьому проблеми, чи можливо деінсталювати локальну без пошкодження мережевої версії.
Можна. За замовчуванням локальна версія стає в каталог "..\Program Files\UkrSklad\", а мережева в "..\Program Files\UkrSkladC\" (клієнт) та "..\Program Files\UkrSkladS\" (сервер).


Дякую спробую

siena

Підкажіть будь-ласка як називається файлик з моєю базою і де він знаходиться в мережевій і локальній версіях.
Дякую

admin

Цитата: siena від Травень 04, 2009, 14:46:20
Підкажіть будь-ласка як називається файлик з моєю базою і де він знаходиться в мережевій і локальній версіях.
Дякую

sklad.tcb, в подпапке /db/

siena