• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

робота з віддаленими точками

Автор HumanKM, Грудень 26, 2020, 23:13:58

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

Маю таку картину. У клієнта кілька продуктових магазинів. Вони територіально сильно розкидані. Є офіс. Потрібно організувати роботу магазинів через програму укрсклад, з можливістю перегляду з офіса всіх документів по магазинах. З одного боку маємо виділений ІР на всіх точках, тому можемо без проблем організувати сервер наприклад в офісі і по виділеному ІР підключити магазини. Але виходить що якщо не буде інтернету то всі магазини ляжуть. Наскільки я розумію було б правильно організувати роботу через реплікацію (я ще ніразу не використовував реплякацію, тому можу не до кінця розуміти процес). Перечитав довідку і поклацав в програмі, тепер маю кілька питань. Якщо наприклад в офісі сервер і маємо три магазини. Чи можна організувати автореплікацію по мережі інтернет наприклад кожну годину. Щоб не вручну файли перекидати а щоб по мережі все самостійно (в фоновому режимі) прилітало?

Ще підкажіть чи можна організувати такий варіант:
На кожному магазині встановлено серверну частину. З офіса ми по виділеному ІР магазина приєднуємося і працюємо з базою онлайн. Але таких магазинів три і щоразу міняти убклієнт незручно, чи можливо технічно наприклад три рази встановити в різні папки укрсклад (щоб стояло три клієнта кожен зі своїм убклієнтом) і вивести три ярлики на роб стіл, кожен ярлик відповідно адресуватиме до свого магазину?
вайбер 050-557-46-26

zoro

Установите в офисе сервер ПК, на нем Укрсклад сервер и один клиент, и в программе создайте три пользователя ( тоисть это Ваши три магазина) и каждому свой склад. В виндовс так же три учетные записи для каждого магазина.
Каждый магазин будет заходить удалённо на сервер под своим логином и паролем в программу Укрсклад и работать со своим складом.
Есть советуют ставить клиента Укрсклад на удаленный комп, но просто когда будет обрыв интернета то это разрыв с базой Укрсклад, это нежелательно. А так если пропадёт интернет то программа укрсклад всеровно останется работать на сервере. Как то так.

HumanKM

Ви мене не зрозуміли.

Три віддалені магазини. Магазини в селах, тому вірогідність пропадання інтернету досить висока. Альтернативного (резервного) провайдера завести неможливо, його просто немає. Тому і побаююся я ставити сервер в офісі з онлайн доступом.
Розглядаю два варіанти, або роботу по реплікації, або три сервера в магазинах, а офіс підключається до них як до трьох різних точок (змінюючи убклієнт)
вайбер 050-557-46-26

molotokk

#3
Цитата: HumanKM від Грудень 28, 2020, 08:44:14
Ви мене не зрозуміли.

Три віддалені магазини. Магазини в селах, тому вірогідність пропадання інтернету досить висока. Альтернативного (резервного) провайдера завести неможливо, його просто немає. Тому і побаююся я ставити сервер в офісі з онлайн доступом.
Розглядаю два варіанти, або роботу по реплікації, або три сервера в магазинах, а офіс підключається до них як до трьох різних точок (змінюючи убклієнт)
Якщо це села і відносно не великий потік товару - робіть реплікацію. Так буде найкраще - у вас буде єдина база і єдиний центр керування.

Цитата: HumanKM від Грудень 26, 2020, 23:13:58
Ще підкажіть чи можна організувати такий варіант:
На кожному магазині встановлено серверну частину. З офіса ми по виділеному ІР магазина приєднуємося і працюємо з базою онлайн. Але таких магазинів три і щоразу міняти убклієнт незручно, чи можливо технічно наприклад три рази встановити в різні папки укрсклад (щоб стояло три клієнта кожен зі своїм убклієнтом) і вивести три ярлики на роб стіл, кожен ярлик відповідно адресуватиме до свого магазину?
Можна так зробити, але походу прийдеться купляти три ліцензії - на кожну програму
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

HumanKM

Ок, якщо реплікація, то вона робиться лише вручну файлом? Тобто хтось має відправити файл з магазину в офіс і навпаки?
Чи є пожливість щоб програма синхронізувалася автоматом по інтернету (за наявності підключення) наприклад кожні 3 години?
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Грудень 29, 2020, 09:29:03
Ок, якщо реплікація, то вона робиться лише вручну файлом? Тобто хтось має відправити файл з магазину в офіс і навпаки?
Чи є пожливість щоб програма синхронізувалася автоматом по інтернету (за наявності підключення) наприклад кожні 3 години?
1. опції - параметри - система - папка у хмарі для реплікіції. 2. опції - реплікація - автореплікація
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

А. К.

Цитата: molotokk від Грудень 29, 2020, 09:22:40
Цитата: HumanKM від Грудень 28, 2020, 08:44:14
Ви мене не зрозуміли.

Три віддалені магазини. Магазини в селах, тому вірогідність пропадання інтернету досить висока. Альтернативного (резервного) провайдера завести неможливо, його просто немає. Тому і побаююся я ставити сервер в офісі з онлайн доступом.
Розглядаю два варіанти, або роботу по реплікації, або три сервера в магазинах, а офіс підключається до них як до трьох різних точок (змінюючи убклієнт)
Якщо це села і відносно не великий потік товару - робіть реплікацію. Так буде найкраще - у вас буде єдина база і єдиний центр керування.

Цитата: HumanKM від Грудень 26, 2020, 23:13:58
Ще підкажіть чи можна організувати такий варіант:
На кожному магазині встановлено серверну частину. З офіса ми по виділеному ІР магазина приєднуємося і працюємо з базою онлайн. Але таких магазинів три і щоразу міняти убклієнт незручно, чи можливо технічно наприклад три рази встановити в різні папки укрсклад (щоб стояло три клієнта кожен зі своїм убклієнтом) і вивести три ярлики на роб стіл, кожен ярлик відповідно адресуватиме до свого магазину?
Можна так зробити, але походу прийдеться купляти три ліцензії - на кожну програму

Похожая ситуация. Когда-то работал по второму варианту - именно было 4 ярлыка, с разными адресами убклиент. Но потом все равно перешёл на репликацию. Сложно вспомнить все причины, но в общем - так гораздо удобнее. Единый, так сказать, пульт управления фирмой, это гуд когда работаешь с базой.
Если не завязаны на минимальные остатки товара в каждом магазине - можно синхронизировать товары (я так понимаю они плюс-минус они и те же везде). Но если использовать заказ товара через "минимальный остаток" - то так не получится, т.к. его значение всегда одинаковое на всех складах. Тогда просто создаёте аналогичные товары. Тогда новинки придется добавлять поочередно на все магазины, зато значение минимального остатка можно будет поставить разное.

Valerikkon

#7
Я бы рассмотрел вариант мобильного интернета в магазинах и сервер с белым ip  в офисе. Мобильный интернет иногда быстрее проводного (из моего опыта). Все надо пробовать по месту. USB 4G модемы - цена более-менее вменяемая, подобрать оператора с нормальным тарифом.
И не нужно заморачиваться с актуальностью базы в магазинах, и постоянных поездках за репликацией(Это тоже расходы).

molotokk

Цитата: А. К. від Січень 16, 2021, 01:18:44
Если не завязаны на минимальные остатки товара в каждом магазине - можно синхронизировать товары (я так понимаю они плюс-минус они и те же везде). Но если использовать заказ товара через "минимальный остаток" - то так не получится, т.к. его значение всегда одинаковое на всех складах. Тогда просто создаёте аналогичные товары. Тогда новинки придется добавлять поочередно на все магазины, зато значение минимального остатка можно будет поставить разное.

а не треба робити повну синхронізацію. я роблю копіювання між складами) і відповідно лише довідник товарів аналогічний, а кількості по  всіх магазинах різні стоять. товар між магазинами перекидаю через переміщення.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

А. К.

Количество - разное. А "минимальный остаток" одинаковый будет, его нельзя поставить разным. Но это нужно только если пользуетесь автоматическим заказом товара исходя из минимальных остатков.

majachok

У мене працює схожа модель через репліку! але тільки у ручному режимі. Якщо цікавить - можу описати!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)