• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Запитання укрсклад

Автор siena, Квітень 23, 2009, 17:46:42

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

siena

Добрий день! Я недавно придбав Вашу програму і досить нею задоволенний але є кілька запитань-пропозицій.
1, Чи може товар який стоїть в резерві висвітлюватись в довіднику товарів окремою колонкою?
2, Як встановити оновлення 4,65 на мережеву версію 4,61?
3, Пропозиція: Створити Акт переоцінки товару в якому можна переоціняти товари з різних груп одним документом.
4, Вносити в видаткову накладну індивідуальну ціну на товар.
Дякую! 

admin

1. Нет. Уже обсуждалось, добавление замедлит программу, а резерв многие не используют. Есть отчеты + по F6 можно увидеть резерв.
2. Зайдите в справку программы, там все подробно описано.
3. Принято на доработку.
4. Вы и так в расходной и в любом документе можете изменять цену товара как угодно.

siena

Що стосується п.4
Коли змінюєш ціну у видатковій накладній змінюється ціна і в довіднику, потім потрібно кожну позицію наново переоцінювати?

admin

Цитата: siena від Квітень 24, 2009, 13:35:20
Що стосується п.4
Коли змінюєш ціну у видатковій накладній змінюється ціна і в довіднику, потім потрібно кожну позицію наново переоцінювати?

В параметрах отключите автоматическую наценку.

siena

Добрий день!
Вернемося до запитання про індивідуальну ціну.
В мене така ситуація, моя прихідна ціна це - прайсова-роздрібна мінус % знижки наприклад в прайсі 100 грн моя прихідна 100грн-40%=60грн.
Я не користуюсь ф-цією націнка і "автоматична націнка" виключена постійно. В чому полягає моя проблема. Є роздрібна ціна на товар яку я вношу в довідник товару, вона постійно стала і змінюватись не повинна. У клієнта на різний товар є різна знижка від прайсової-роздрібної ціни. Наприклад товар1 знижка 5%, товар2 знижна 10%. У видатковій накладній я забиваю ці товари, як мені проставити ціни в видатковій накладній щоб після її проведення, роздрібна ціна в довіднику не змінилася. Дякую чекаю відповіді.

admin

Отключите автокорректировку цены товара в параметрах.

siena

Цитата: Дмитрий Котельников від Квітень 27, 2009, 12:44:18
Отключите автокорректировку цены товара в параметрах.
Получилось дякую :)

siena

Доброго дня!
Запитання:
При внесенні прихідної накладної після її проведення і запису, не висвітлюються прихідні ціни в довіднику товарів(з валютами все добре всюди стоять грн.) не знаю що сталося. Почалось після поновлення
Щось порадьте!  ??? 

siena

Цитата: siena від Травень 01, 2009, 17:50:53
Доброго дня!
Запитання:
При внесенні прихідної накладної після її проведення і запису, не висвітлюються прихідні ціни в довіднику товарів(з валютами все добре всюди стоять грн.) не знаю що сталося. Почалось після поновлення
Щось порадьте!  ??? 


Все ОК