• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Друк фіскального чека ПРРО Checkbox

Автор Володимир(385), Листопад 24, 2020, 14:55:52

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

olga_gab

#75
Добрый день, коллеги! Пока не купили принтер чеков - печатаем, если просят на Epson L210. Фискальный чек печатает нормально, Z отчет крякозябликами. В нем нет преславутого 1251, или я не нашла. Помогите, пожалуйста

HumanKM

а навіщо Вам його друкувать???
його ніхто не друкує з пРРО
вайбер 050-557-46-26

olga_gab

В інструкції вазано, що обовязково  друкувати (:

wiedzmin

Цитата: olga_gab від Січень 27, 2022, 16:52:03
В інструкції вазано, що обовязково  друкувати (:

Имеется ввиду, что все печатают чек Укрсклада, который выводит все необходимые фискальные данные. А в настройках "Тип печати ПРРО" - "Печать чека" - ставим не печатать.

_krem

#79
Мої налаштування фіскального  друку і вигляд чека Укрсклад з фіскальними даними.
Такий формат мене задовільняє.

Valerikkon

Цитата: _krem від Січень 28, 2022, 12:52:44
Мої налаштування фіскального  друку і вигляд чека Укрсклад з фіскальними даними.
Такий формат мене задовільняє.
Зачем же в паблик выкладывать свои логин, пароль и ключ лицензии кассы ?

Archi0227

Доброе время суток. Подскажите пожалуйста, настроил CheckBox и фискальную печать в Укр Склад. Но всё равно окно кассира в Укр Склад не работает. Я даже смену не могу открыть. Перечитал уже кучу инфы на Укр Склад и CheckBox и запутался в хлам. Может кто как то на русском языке объяснит как запустить это все дело. Прикрепил скрин Окна кассира.

HumanKM

На руськом, то до московії

А на рідній мові можна і пояснити і допомогти і навіть підключитися віддаленим доступом і переналаштувати все так як слід
вайбер 050-557-46-26

robson

Чому ніхто не говорить про Cashalot? Він дешевший (всього 82 грн. в місяць). Читаю що всіх достав ЧекБок, можливо Укрсклад навчити роботи з кашалотом?

Creat

Цитата: robson від Лютий 01, 2022, 16:35:14
Чому ніхто не говорить про Cashalot? Він дешевший (всього 82 грн. в місяць). Читаю що всіх достав ЧекБок, можливо Укрсклад навчити роботи з кашалотом?
API ПРРО Cashalot 1 каса на рік 1230 ₴ для підприємця 2220 ₴ Юридична особа

robson

1 – 2 каси = 980 ₴ ПРРО Cashalot - це не то?

1230 / 12 міс = 103 грн. вже дешевше ніж 149 грн. в місяць Чекбокс!

anders7

Цитата: HumanKM від Лютий 01, 2022, 15:10:02
На руськом, то до московії

А на рідній мові можна і пояснити і допомогти і навіть підключитися віддаленим доступом і переналаштувати все так як слід
[/q
Цитата: HumanKM від Лютий 01, 2022, 15:10:02
На руськом, то до московії

А на рідній мові можна і пояснити і допомогти і навіть підключитися віддаленим доступом і переналаштувати все так як слід
Москва тут вообще не причём. Человек может иметь ввиду понятными словами, а не терминами, как вариант. Ну а даже если ему на русском более понятно, что тут страшного. Выключите у себя зомби и не вносите сраную политику туда куда не следует. ПРОШУ ВСЕХ КТО ПРОЧИТАЛ, НЕ КОММЕНТИРОВАТЬ, НЕ ЗАСОРЯЙТЕ ЭФИР. Люди сюда приходят за бухгалтерией.

HumanKM

050-557-46-26
Вайбер

Якщо підходить Українська мова, то можу без проблем допомогти, як зробив це вже для сотень форумчан.
*flag1*
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

З приводу кашалотів, кешдесків і тд і тп.
Звісно, завжди прекрасно мати альтернативу, та і конкуренція не завадить.
Та всетки я вважаю що в першу чергу треба запустити оффлайн продажі на чекбокс, а вже потім додавати альтернативу. Це питання актуальніше і важливіше. До того ж, чекбокс не такий і поганий варіант.
вайбер 050-557-46-26

HumanKM

і поки маю вільну хвилинку - дякую укрскладу за те що реалізували нормально в онові друк не з шаблона, а чека від чекбокса. Це сильно допомагає. Бо тема власно кажучи - друк чека прро чекбокс.
вайбер 050-557-46-26