• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

удаленный доступ

Автор Vova191, Квітень 18, 2020, 12:49:30

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

Vova191

доброго дня можете мені допомогти.. на ком Сервер Клієнт програму відкриває а на комп Клієнт не підключається по удаленный доступ вибиває таку помилку
SQL error state =08006
Unable to complete network request to host "SERVER".
Failed to establish a connection.
На Сервері та Клієнті відключіть антивіруси / фаєрволи та спробуйте запуск, якщо з'єднається налаштуйте захисників так, щоб вони пропускали з'єднання, програма використовує порт 3053.

molotokk

Цитата: Vova191 від Квітень 18, 2020, 12:49:30
доброго дня можете мені допомогти.. на ком Сервер Клієнт програму відкриває а на комп Клієнт не підключається по удаленный доступ вибиває таку помилку
SQL error state =08006
Unable to complete network request to host "SERVER".
Failed to establish a connection.
На Сервері та Клієнті відключіть антивіруси / фаєрволи та спробуйте запуск, якщо з'єднається налаштуйте захисників так, щоб вони пропускали з'єднання, програма використовує порт 3053.

https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?action=search2
користуйтеся пошуком.
якщо нічого не підходить то детально опишіть проблему, бо ваш опис підходить до всіх неполадок, як то проблеми з кабелем, так і з мережею чи файлом ubclient.ini і т.д.
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

admin

Цитата: Vova191 від Квітень 18, 2020, 12:49:30
доброго дня можете мені допомогти.. на ком Сервер Клієнт програму відкриває а на комп Клієнт не підключається по удаленный доступ вибиває таку помилку
SQL error state =08006
Unable to complete network request to host "SERVER".
Failed to establish a connection.
На Сервері та Клієнті відключіть антивіруси / фаєрволи та спробуйте запуск, якщо з'єднається налаштуйте захисників так, щоб вони пропускали з'єднання, програма використовує порт 3053.

Скорее всего не выполнен п.3 по установке сетевой версии.


molotokk

#4
Цитата: nemo1960 від Травень 20, 2020, 13:52:34
Цитата: admin від Квітень 21, 2020, 09:50:25
https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php?action=search2
користуйтеся пошуком.

пошук не шукае

як пошук може не шукати?????
просто в пошуку на форумі введіть SQL error state =08006 - за цим запитом в мене знайшло 7 тем на форумі
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01