• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Офлайн робота в сетевій версії

Автор marianchornobay, Травень 12, 2020, 17:28:36

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

marianchornobay

Доброго дня, стикнувся з такою проблемою на роботі громісткий пк на якому встановлений сервер і є ноут. Є якась можливість працювати віддалено коли сервер вимкнений? Бо залишати пк включеним теж не хочеться.

homebuh

как же Вы будете работать без сервера?  :D :D :D

molotokk

Цитата: marianchornobay від Травень 12, 2020, 17:28:36
Доброго дня, стикнувся з такою проблемою на роботі громісткий пк на якому встановлений сервер і є ноут. Є якась можливість працювати віддалено коли сервер вимкнений? Бо залишати пк включеним теж не хочеться.
реплікація. або ніяк :)
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

marianchornobay

Поняв, думав є можливість синхронізації якоїсь так як з опен кардом)

marianchornobay

А якщо на зовнішній диск перенести сервер і укр склад. Не буде збиватися лицензія?
Читав десь на форумі що хтось локальну тримав версію на флешці. Робоча схема?

homebuh

#5
что мешает поставить на рабочий серв и клиент? сделать работу и скопировать базу по приходу на работу переписать существующую базу - базой с изменениями? если Вы про то что не проплачена, тогда тут решать Вам или платить за доп место или платить за свет где будет работать круглосуточно сервер!!!

marianchornobay

#6
Цитата: homebuh від Травень 12, 2020, 19:05:52
что мешает поставить на рабочий серв и клиент? сделать работу и скопировать базу по приходу на работу переписать существующую базу - базой с изменениями? если Вы про то что не проплачена, тогда тут решать Вам или платить за доп место или платить за свет где будет работать круглосуточно сервер!!!

Ну взагаліто в мене є доп робоче місце. Це було зрозуміло коли написано за пк і ноут. А не хочеться залишати пк включеним так як може коротнути щось. Я про це!

marianchornobay

Цитата: homebuh від Травень 12, 2020, 19:05:52
что мешает поставить на рабочий серв и клиент? сделать работу и скопировать базу по приходу на работу переписать существующую базу - базой с изменениями? если Вы про то что не проплачена, тогда тут решать Вам или платить за доп место или платить за свет где будет работать круглосуточно сервер!!!

В мене є і звичайна версія УкрСкладПро але бази не стакаються з серверною. Так то тоді ніяких проблем на drop загрузив базу з сетевої і на дому працюєш собі. Але суть то в тому що так не працює.

homebuh

если УкрскладПро  - то ставьте клиент и сервер и все будет работать

AGSoft

Насколько я знаю количество серверов не ограничено. ограничено количество клиентов.

Для нормальной работы локально необходимо иметь сервер укрсклада на локальной машине и на серверной.
остановить сетевой сервер уксклада. остановить локальный сервер укрсклада.
затем скопировать базу с серверной машины на локальную. запустить локальный сервер. пользоваться.

! Пока вы пользуетесь локально нельзя запускать сетевой сервер
! после того как вы попользовались локально делаете все наоборот. останавливаете сервера и копируете базу с локальной машны на сетевой

Есть еще вариант. Ваша машина которая постоянно перемещается должна быть сетевым сервером. Это поможет избежать необходимости перетаскивать файлы и останавливать сервера. Но пока ваша локальная машина находится не в основном месте другие пользователи не могут пользоваться укрскладом.
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

marianchornobay

Я пробував з сетевої перекидувати базу на звичайну програму укрсклад про. І видає помилку що ви користуєтеся локальною версією з базою сетевої і наоборот

AGSoft

У Вас на обоих компьютерах должна быть сетевая версия. А программа-сервер должна быть установлена и на сервере и на локальном компьютере. тогда все будет нормально работать
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

marianchornobay

Цитата: AGSoft від Травень 13, 2020, 11:01:05
У Вас на обоих компьютерах должна быть сетевая версия. А программа-сервер должна быть установлена и на сервере и на локальном компьютере. тогда все будет нормально работать
Я сервера не маю. Сервер в мене встановлений на основному пк і на тому ж самому пк в мене встановленна сетевая версия. Є ноут ще і на ньому є просто сетевая версия. І як це має працювати. Чи ви маєте на увазі щоб на ноут ще поставити сервер?

AGSoft

Да. Верно. Обязательное условие клиенты и сервера должны быть одной версии
Автоматизація бізнесу заощаджує ваш час. Я знаю, як це зробити.    ✆ +38 050 669 18 76 (viber, telegram)    ✆ +38 098 970 970 1

molotokk

Цитата: AGSoft від Травень 14, 2020, 20:46:01
Да. Верно. Обязательное условие клиенты и сервера должны быть одной версии
поясніть логіку вашого поста.
це типу завжди базу переганяти туди-сюди через резервування/відновлення?? чи як?

то реплікація напевно зручніше буде набагато
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01