• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Перенос бази з 1С в УкрСклад

Автор HumanKM, Квітень 20, 2020, 20:27:01

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HumanKM

Маю зараз двох клієнтів працюючих в 1С. Вони готові перейти на УкрСклад за умови перенесення бази. Виникло пару питань, котрі не можу сам вирішити.

1. В мене виходить перенести номенклатуру, але тільки погрупно. Чи можна перенести і групи/підгрупи?
2. Чи можна перенести інші дані, такі як кількість? Через імпорт немає колонки кількість.


В ідеалі, треба перекинути дані по максимуму, кількість товару на складі - є обов"язковою.
вайбер 050-557-46-26

admin

Цитата: HumanKM від Квітень 20, 2020, 20:27:01
Маю зараз двох клієнтів працюючих в 1С. Вони готові перейти на УкрСклад за умови перенесення бази. Виникло пару питань, котрі не можу сам вирішити.

1. В мене виходить перенести номенклатуру, але тільки погрупно. Чи можна перенести і групи/підгрупи?

Да, в выборе колонок ведь есть "Группа 1", "Подгруппа 2", "Подгруппа 3", т.е. вложенность до 5 подгрупп.

Цитата: HumanKM від Квітень 20, 2020, 20:27:01
2. Чи можна перенести інші дані, такі як кількість? Через імпорт немає колонки кількість.

https://www.softbalance.com.ua/forum/index.php/topic,5009.msg28530.html#msg28530

HumanKM

справа в тім, що в 1с вигружена номенклатура в одній колонкі містить назви і товарів і груп і підгруп.
Можу вигрузити щоб вони були виділені кольором. Але вигрузить в ексельовський формат щоб групи підгрупи були в окремих колонках, неможу.
вайбер 050-557-46-26

molotokk

Цитата: HumanKM від Квітень 23, 2020, 23:01:48
справа в тім, що в 1с вигружена номенклатура в одній колонкі містить назви і товарів і груп і підгруп.
Можу вигрузити щоб вони були виділені кольором. Але вигрузить в ексельовський формат щоб групи підгрупи були в окремих колонках, неможу.
а в який формат можна??
підбір та продаж обладнання для торгівлі, допомога в налаштуваннях програми ⇒ "komfort-m.com.ua" ⇒ "t.me/komfortmservice" ⇒ ✆ 097-873-59-01

Tezey

Цитата: HumanKM від Квітень 23, 2020, 23:01:48
справа в тім, що в 1с вигружена номенклатура в одній колонкі містить назви і товарів і груп і підгруп.
Можу вигрузити щоб вони були виділені кольором. Але вигрузить в ексельовський формат щоб групи підгрупи були в окремих колонках, неможу.
Могу помочь с оптимизацией файла выгрузки из 1с для УкрСклад. Группы, подгруппы и прочее.
Viber - +380713461766

admin

Цитата: HumanKM від Квітень 23, 2020, 23:01:48
справа в тім, що в 1с вигружена номенклатура в одній колонкі містить назви і товарів і груп і підгруп.
Можу вигрузити щоб вони були виділені кольором. Але вигрузить в ексельовський формат щоб групи підгрупи були в окремих колонках, неможу.

Каждый елемент должен быть в отдельной колонке, включая группы и подгруппы. Макросом в Excel очень просто перенести группы в отдельные колонки и разбить строку на подгруппы.