• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Реплікація. Не оновлюється ціна

Автор Shakal, Березень 18, 2020, 13:10:58

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 4 Гостей дивляться цю тему.

Shakal

Добрий день. Маю дві бази.
Перша 7.24 (локальна). Реплікація включена (Головний офіс)
Друга 7.24 (мережева). Реплікація включенка. (Офіс 1)

При Створенні Офісу 1, стоять три галочки (Передача даних головного офісу, Передача залишків, Передача фото товарі головного офісу).

Все чудово працює. Офіс 1 працює в основному через вікно касира. Документи з Офісу 1 видно на головному офісі. Але проблема в тому, що якщо змінити ціну Товару 1 на головному офісі і зробити автореплікацію, На офісі 1 при проведенні Автореплікації, ціна на Товар 1 залишається старою, тобто не змінюється.

admin

Цитата: Shakal від Березень 18, 2020, 13:10:58
Добрий день. Маю дві бази.
Перша 7.24 (локальна). Реплікація включена (Головний офіс)
Друга 7.24 (мережева). Реплікація включенка. (Офіс 1)

При Створенні Офісу 1, стоять три галочки (Передача даних головного офісу, Передача залишків, Передача фото товарі головного офісу).

Все чудово працює. Офіс 1 працює в основному через вікно касира. Документи з Офісу 1 видно на головному офісі. Але проблема в тому, що якщо змінити ціну Товару 1 на головному офісі і зробити автореплікацію, На офісі 1 при проведенні Автореплікації, ціна на Товар 1 залишається старою, тобто не змінюється.

А после авто-репликации цена в главке остается измененной или меняется на старую? При авто-репликации данные вначале втягиваются, а потом передаются. Если при втяжке цену в главке обновило с удаленки, то потом идет передача уже той цены что пришла с удаленки.

Shakal

Після авто-реплікації "Головний Офіс" <--> "Офіс 1"
Виходить розсинхронізація. "Головний офіс": Товар 1 має нову ціну 30 грн, а "Офіс 1" Товар 1 ціна залишається старою 40 грн.

admin

Цитата: Shakal від Березень 18, 2020, 21:45:09
Після авто-реплікації "Головний Офіс" <--> "Офіс 1"
Виходить розсинхронізація. "Головний офіс": Товар 1 має нову ціну 30 грн, а "Офіс 1" Товар 1 ціна залишається старою 40 грн.

1. Рассинхронизация происходит же после того как вы воспользовались Авто-репликацией на главке, а потом на удаленке? Вы же не ожидаете если прошел круг авто-репликации на главке, то на удаленке что-то поменяется, ведь еще после этого ваше облако должно доставить файл на удаленку, а потом авто-репликация должна подобрать этот файл на удаленке и только после этого  данные появятся в удаленке? Подтвердите. Спрашиваем т.к. часто пользователи либо вообще облако не навастривают, либо думают что один круг авто-репликации на главке как-то влияет на удаленку.

2. Если вручную сделать передачу и прием данных репликации, цены меняются?

Shakal

#4
Покроково, що я зробив:
1. На Головному офісі змінив ціну на Товар 1 стара ціна була 40 грн, нова ціна стала 30 грн.
    Далі зайшов в меню "Опції-Реплікація даних". Натиснув "Авто-реплікація". В папці створився файл 0_1.gbk (Лог-файл в прикріплених файлах)
2. На другій базі Офіс 1, папка для реплікації вказана D:\obmin\ я в неї в ручну скопіював файл 0_1.gbk
    Далі зайшов в меню "Опції-Реплікація даних". Натиснув "Авто-реплікація". В папці створився файл 1_0.gbk (Лог-файл в прикріплених файлах)

Після авто-реплікації, на Головному офісі ціна на Товар 1 - 30 грн, а на Офісі 1 Товар 1 - 40 грн. Навіть якщо ще раз провести Авто-реплікацію то все одно ціна не змінюється.
Але якщо змінити ціну на Товар 1 на Офісі 1 тоді після авто-реплікації ціна змінюється і на головному офісі.
Тобто картина виглядає так: Головний офіс тільки приймає ціну з Офісу 1, а передати не може.

admin

Цитата: admin від Березень 19, 2020, 09:24:09
2. Если вручную сделать передачу и прием данных репликации, цены меняются?

Shakal

Цитата: admin від Березень 19, 2020, 09:24:09
2. Если вручную сделать передачу и прием данных репликации, цены меняются?

Ні, не змінюються.

admin

Да, скорее всего есть проблема если не перезаходить в программу. Напишите на поддержку о проблеме вам дадут тестовую версию для проверки.

Shakal

Дякую. З тестовою версією, все працює як треба.

majachok

І я хочу версію, де все працює як треба!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)

admin

Цитата: majachok від Березень 20, 2020, 07:49:50
І я хочу версію, де все працює як треба!

Цитата: admin від Березень 19, 2020, 14:50:39
Напишите на поддержку о проблеме вам дадут тестовую версию для проверки.

majachok

Скачав версію 7.29. Буду тестувати автореплікацю наступного тижня на декількох віддалених ТТ!
Теорія, - це однозначно треба, але на практиці, щось може бути не так! :-)