• Ласкаво просимо на Спільнота для обміну досвідом між користувачами програм УкрБланк, УкрСклад, УкрЗарплата.
 

Ігнорувати націнку (галочка)

Автор sergius200803, Вересень 19, 2019, 11:32:36

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

sergius200803

Прошу допомоги. Користуюсь автоматичними націнками і це мене влаштовує але є таке питання на деякий товар мені потрібна продажна ціна яку я сам собі визначив  відповідно в карті цього товару виставив галочку ігнорувати націнку відтепер ціна на товар мала б  не змінюватись автоматичнними націнками але при введені прихідної накладної ціна на той товар змінюється. Як можливо це змінити?

admin

Цитата: sergius200803 від Вересень 19, 2019, 11:32:36
Прошу допомоги. Користуюсь автоматичними націнками і це мене влаштовує але є таке питання на деякий товар мені потрібна продажна ціна яку я сам собі визначив  відповідно в карті цього товару виставив галочку ігнорувати націнку відтепер ціна на товар мала б  не змінюватись автоматичнними націнками але при введені прихідної накладної ціна на той товар змінюється. Як можливо це змінити?

Вы про Игнорировать наценку именно при выписке Приходной накладной? Если да, то была проблема, подправили, будет работать без ошибок следующей версии. Спасибо.

sergius200803

Дякую. І ще одне для мене важливе, можливо в цю ж тему. Наприклад: при введені прихідної накладної додаю товар ставлю прихідну ціну, виявляю що товар вибрав не той видаляю додаю тепер потрібний товар і тут помічаю що ціна на попередній (той що видалив) змінилась на ту яку я вводив. Тобто ціна змінюється в довіднику товарів до збереження прихідної накладної. Я вважаю що правильніше було б робити зміни ціни після збереження документу а не під час його введення.

sergius200803

Велике дякую розробникам за доробку галочки "ігнорувати націнку", особисто для мене це було дуже важливо. Программа реально стає кращою. *flag1* Ще якби можна було б в довіднику вибирати на цілу групу товарів "Встановити ознаку" і " Прибрати ознаку" на ігнорування націнкі.  :-[

WISH

Подскажите. Возможно сделать "игнорировать наценку" массово.  Например через импорт товара - в таблицу выбора колонок. Неужели с релиза УкрСклад 7.00 бета версии ни кому такая функция не понадобилась кроме меня  :(
Эта функция была бы очень полезна.
Например - есть прайс поставщика с РРЦ, а закупки у него разные. чем больше тем дешевле (предварительные, сезонные, распродажи, скидки)
При импорте накладной в группу к остальному товару, не подходит - одна наценка и розничная цена будет меньше РРЦ.
Создавать отдельно группу - пробовал. Когда докупаешь товар по обычной оптовой цене тогда завышенная розничная получается.
На мой взгляд должно быть легко добавить в таблицу выбора колонок - строку игнорировать наценку (1/0) НО это с моей колокольни. Так что если есть возможность добавить эту функцию в какое-то последующее обновление, понимаю благодарности будет недостаточно. Все равно - Заранее спасибо.

Роман?:)

Вітаю.
аналогічно, підтримую ,колонка "Ігнорувати націнку" є, а в імпорті товарів немає.
з 3000 позицій вибрати 554, і вручну замінювати, а потім можливо прийдеться назад повертати.
не зовсім зручно....

admin

Цитата: Роман79 від Лютий 23, 2023, 19:44:31Вітаю.
аналогічно, підтримую ,колонка "Ігнорувати націнку" є, а в імпорті товарів немає.
з 3000 позицій вибрати 554, і вручну замінювати, а потім можливо прийдеться назад повертати.
не зовсім зручно....

Буде в наступній версії.

Роман?:)

Цитата: admin від Березень 24, 2023, 15:32:14
Цитата: Роман79 від Лютий 23, 2023, 19:44:31Вітаю.
аналогічно, підтримую ,колонка "Ігнорувати націнку" є, а в імпорті товарів немає.
з 3000 позицій вибрати 554, і вручну замінювати, а потім можливо прийдеться назад повертати.
не зовсім зручно....

Буде в наступній версії.

Дякую, будемо чекати.